Skocz do zawartości
Krokogator

Galaxy S6 Edge+ - (szybka) ładowarka bezprzewodowa

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

Jest to normalny objaw źle połozonego telefonu i czujnik nie wykrywa. Nie martw sie to nie jest wina ładowarki.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macxxx

Myślałem że jak kupię oryginalną ładowarkę to nie będę musiał się martwić czy idealnie położyłem telefon :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qasq

Obejrzyjcie i powiedzcie o co tu chodzi : - w skrócie podróbka ładowarki ładuje bezprzewodowo, a oryginalna wcale :

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaw telefon poziomo na tej ladowarce i zobacz czy jest to samo. S6 edge plus jest wiekszy i moze cewka nie siegac tak jak powinna.

Edytowane przez energy11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qasq

próbowałem wszystkiego. winny był rom. wgralem inny custom i działa od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lamps

Witam

Panowie posiadam samsunga galaxy s6 edge plus.

jakie s 2 miesiące temu dostałem w prezencie ładowarkę bezprzewodową fast charge (na pewno oryginalna mam też paragon z saturna )

Generalnie jej nie używałem jakoś nie przekonują mnie tego typu gadżety, na początku kilka razy naładowałem telefon i sobie leżała, ale ostatnio postanowiłem wziąć ja do biura bo jednak jak telefon jest rozładowany to takie podładowanie bez podłączania telefonu i odłączania jak ktoś dzwoni to fajne rozwiązanie.

Lecz niestety mam z nią problem, czasem kładę telefon i ładowarka wgl nie reaguje nie wykrywa telefonu, oczywiście telefon jest idealnie na środku położony czasem tak leży i nagle ładowarka zaskoczy np po 5 min i ładuje :D

Ktoś zadzwoni ściągnę telefon i za chwile chce dalej go lądować kładę i dalej nie wykrywa nie ładuje, są oczywiście chwile ze mogę ściągać i kłaść na nią telefon 10 razy w ciągu minuty i za każdym razem zaskoczy...

Telefon mam z romem brandowanym playa G928FXXU2BPB6 zaktualizowanym jakiś miesiąc temu ? myślałem ze to wina aktualizacji i bylem wczoraj w servisie samsunga chciałem żeby mi wgrali czysty soft ale niestety znajomy który tam pracuje powiedział ze Play i plus nie pozwalają na instalacje czystych softów tylko w określonych przypadkach za zgodą , i wgrali mi na czysto nowego softa playa niestety to nie pomogło dalej efekt ten sam, teraz np położyłem telefon do ładowania i po około minucie wykrył telefon i zaczął ładować ...

Macie jakieś pomysły od czego to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lamps

Hmm dziwna sprawa podłączyłem do ładowarki bezprzewodowej ładowarkę nie ta z zestawu z telefonu tylko zwykła od samsunga galaxy s4 i telefon ładuje sie cały czas na bezprzewodowej reaguje od razu za kazdym razem kiedy podłacze telefon...

Dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam podobny problem z ta ładowarką

Czekam ok minuty nim zaskoczy

Na zwykle od s6 bez fast charge laduje odrazu

To moze nie wina samej tacki ladowarki a tej dołączonej do tel

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez przemo0380

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qasq

http://allegro.pl/show_item.php?item=6374865427

Niniejszym ładowarkę sprzedaję. Sprawdziłem i z S6 działa, z S7 także. Mojego Edga+ nie ładuje - nie wiem czego to wina.

130zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi