Skocz do zawartości
pagolik

Galaxy S6 Edge+ (Plus) G928F - etui/case/wsuwki itd.

Rekomendowane odpowiedzi

pagolik

@@heras227

ja zaraz zamawiam arc 3d od 3mk - chyba najlepsze jakosciowo do ceny, duzo osob zachwalalo poza ciezkim montazem. Dam znac jak dostane ;)

@@xperiaZ

pisalem do sprzedawcy w kwestii tego, czy wsuwka pasuje na pewno do S6 edge+, w odpowiedzi dostalem, ze tak i ze jest idealnei spasowana. Tez raczej sie na nia zdecyduje. Mam tootha do Note 4 od 2 lat i jestem mega zadowolony, tylko dziwi mnie to troche, bo za swojego tootha placilem 60zl ;p

@@carnivore_23

trzeba patrzec co sie kupuje ;P tylko folie ARC i ARC 3D pokrywaja calosc ekranu od 3mk. Dodatkowo Arc 3d jest takim jakby etui z folii na caly telefon, przod i tyl.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jutro powinienem odebrać swojego S6 Edge+ i mam w związku z tym pytanie czy ktoś poleci jakieś etui na ten telefon?

Myślałem o jednym z tych:

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6-edge-plus/products/galaxy-s6-edge-plus-case-neo-hybrid-crystal?variant=4118264257

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6-edge-plus/products/galaxy-s6-edge-plus-case-thin-fit?variant=4091797697

Zależy mi na tym żeby nie powiększał za bardzo telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

http://allegro.pl/show_item.php?item=5625700289

kupilem i odradzam. Etui wieksze niz do Note 4, S6 edge+ lata w nim jak chce, wyatuje ze wsuwki, poza tym jest ogromna i w ogole nie lezy w rece. Szkoda pieniedzy i czasu.

Edytowane przez pagolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z obudowy UAG i jestem zadowolony. Używałem tej obudowy jeszcze z Note 3 i byłem bardzo zadowolony. Teraz też super pasuje. Telefon leży bardzo dobrze w ręku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Wyrzuć kilka fotek telefonu w tym UAGu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , ja zdecydowałem się na etui Ringke Fusion i mogę śmiało polecić, porównywałem w ręku z etiu spigen hybrid i ringke moim zdaniem wygrywa- telefon wydaję się mniejszy niż w spygen, przyciski lepiej reagują i materiał jest przyjemniejszy w dotyku, dodatkowo są jeszcze zaślepki na gniazdo USB oraz słuchawkowe. W zestawie również folia na wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@akowolik86 możesz wrzucić zdjęcie w obudowie Ringke Fusion. Chciałbym dziś zamówić etui i na razie najbliżej mi do Spigen Thin Fit ale szukam ewentualnej alternatywy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi