Skocz do zawartości
ZatoR-ek

Przedłużanie umowy - co potrzebne.?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.!

Mam do przedłużenie umowę w T-Mobile i chciałbym to zrobić w tym tygodniu, ale nie jestem osobą, na którą jest zapisana umowa i posiadam dowód tej osoby i jest nią mój tata, znam też hasło abonenckie i pytanie, czy da radę z przedłużyć tą umowę, bez właściciela.? Po prostu mój tata nie ma na to czasu, a mi zależy na nowym fonie.:D Jak myślicie uda się.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siema.!

Mam do przedłużenie umowę w T-Mobile i chciałbym to zrobić w tym tygodniu, ale nie jestem osobą, na którą jest zapisana umowa i posiadam dowód tej osoby i jest nią mój tata, znam też hasło abonenckie i pytanie, czy da radę z przedłużyć tą umowę, bez właściciela.? Po prostu mój tata nie ma na to czasu, a mi zależy na nowym fonie.:D Jak myślicie uda się.?

Chyba musiałbyś mieć upoważnienie od ojca. Ja blabla legitymujący się dowodem osobistym numer blabla upoważniam blabla legitymującego się dowodem blabla do blabla.

Tak przynajmniej od zawsze można było załatwić sprawy w TP. CHociaż chyba najwygodniej byłoby Ci przedłużyć umowę przez iBOA a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osoba prywatna czy firma, masz swoj dowod osobusty ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba prywatna, ale mam dwa rachunki i każdy po 4 telefony. Upoważnienie się napisze i mam nadzieję, ze zadziała. W sprawie iBOA, to chciałem, ale ten system mnie dobija, strasznie się tnie i w ogóle i druga sprawa wczoraj zadzwonili o możliwości przedłużenia już, a chcę załatwić to jak najszybciej czyli dziś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Osoba prywatna, ale mam dwa rachunki i każdy po 4 telefony. Upoważnienie się napisze i mam nadzieję, ze zadziała. W sprawie iBOA, to chciałem, ale ten system mnie dobija, strasznie się tnie i w ogóle i druga sprawa wczoraj zadzwonili o możliwości przedłużenia już, a chcę załatwić to jak najszybciej czyli dziś. :)

nie zadziala, nie wazne ile masz telefonow.

upowaznie trzeba spisac albo notarialnie, albo przy pracowniku salonu i wtedy moze byc realizowanie tylko w salonie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś pewny.? Nawet jeśli posiadam swój dowód i mojego taty.? Albo przez telefon pogadać. :D Kurde, bo spieszy mi się. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

człeniu robie w tym syfie...

mozesz sie dogadac z kurierem jak bedziesz dojezdzal bo i takie przypadki sie zgadzaja... ale wiekszosc to sluzbisci i nie przepuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc, udało mi się i załatwiłem to w biurze, nie było większych problemów. Wystarczył dowód i hasło abonenckie.

Temat do zamknięcia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi