Skocz do zawartości
mrmagnumek

Cm 12.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z gory mowie ze nie jestem autorem, jak rowniez ten uzytkownik z xda. Powstal juz cm12.1 na nasza czworke wiec tylko udostepniam, nie omincie niczego, w pierwszej kolejnosci odblokowac trzeba bootloader, pamietajcie rowniez ze z custom recovery nie da sie zflashowac flymeos wiec w razie powrotu w pierwszej kolejnosci trzeba bedzie powrocic do starego recovery.

Rom jest jeszcze troche niestabilny, watpie czy bedzie 50k w antutu ale nie sprawdzalem, wszystko pewnie bedzie po woli naprawiane.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3210491

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś się zdecyduje i przejdzie cały proces pozytywnie to bardzo bardzo proszę o stworzenie poradnika krok po kroku jak wgrać Cyjana. A nie wspomnę ze jakby powstał poradnik wideo, to wogule było by ekstra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Poczekam na ogarnięta wersje:) no i jakis poradnik po polsku. Wiedziałem że wkońcu ogarna cm na mx4:) Teraz poleci z górki.Dobra alternatywa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Na xda jest też już temat z tutkiem jak zainstalować Ubuntu, ktoś kto zna dobrze angielski mógłby to ogarnąć na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przydalby sie do tego tez poradnik na naszym forum, bo np dla mnie troche pokrecone to jest. Moze ktos kto sie tym zna to tu niedluggo przetlumaczy/napisze po swojemu

Edytowane przez Aleksandra
    Nie cytujemy posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super!!:). Dolaczam sie do prosby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się Ubuntu zainstalować, próbowałem. Facet może trafił na takie urządzenie, że mu się udało, ale nikomu więcej się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś się zdecyduje i przejdzie cały proces pozytywnie to bardzo bardzo proszę o stworzenie poradnika krok po kroku jak wgrać Cyjana. A nie wspomnę ze jakby powstał poradnik wideo, to wogule było by ekstra...

Mi sie udało, za ciągu kilku dni zrobie poradnik, ale rom jest tak pobugowany, że nie opłaca się go instalować jeszcze.

Opisze jak odblokowac bootloader, zainstalowac recovery, ten rom + dodam jak powrocic do starego recovery i flymeos.

Edytowane przez KubaMagnum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje że chyba pospieszyłenm się z przesiadką na note4 i sprzedaża mx4. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje że chyba pospieszyłenm się z przesiadką na note4 i sprzedaża mx4. Czas pokaże.

Zawsze mozemy sie zamienic :) hehh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi