Skocz do zawartości
XGrzesX

Death Grip i reklamacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już zdecydowany na Sensation ale przeczytałem o "śmiertelnym uścisku". Szczerze mówiąc bardzo często korzystam w wifi trzymając telefon w poziomie i jeśli takie coś by występowało to telefon jest dla mnie bezużyteczny. Jak to jest z tym "śmiertelnym uściskiem" ? Występuje we wszystkich czy tylko w niektórym egzemplarzach ? A może HTC coś ostatnio poprawiło w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj sobie recenzje htc sensation na stronie android.com.pl to poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

może i jest ten śmiertelny uścisk ale zauważyłem go kiedy poziom sygnału był niski a na tym samym kanale nadawał inny router

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z biegiem czasu odkrywam coraz więcej wad w moim sensation.. Dzisiaj doszedł do mnie zamówiony Case Mate Tough i zaraz po zamontowaniu zauważyłem, że telefon stracił 1-2 kreski w zasięgu. Bez tego pokrowca były przeważnie 3-4 kreski, a teraz mam 2-3 jak leży np na biurku kiedy nie trzymam go w ręce. Gdy zaś telefon położę płasko na ręce (telefon ubrany w pokrowiec) to po paru sekundach traci on całkowicie zasięg i kiedy trzymam go w ręce tak jak do dzwonienia to też znika zasięg. :( Telefon kupiłem na allegro jako fabrycznie nowy (ponoć nie był nawet włączany) Wraz z nim dostałem paragon z salonu Play. Na aukcji pisało, że był kupiony 03.08.11 lecz na paragonie jest napisane, że był zamówiony na początku lipca, a dopiero odebrany w sierpniu... Do tego mam jeszcze mały problem z klapką, która posiada minimalne wybrzuszenie pod obiektywem (normalnie nie widoczne- tylko pod odpowiednim kontem) i u dołu po prawej stronie ma ona minimalnie większą szczelinkę i nie jest tak idealnie dopasowana do obudowy jak z lewej strony. Co mam w tym wypadku zrobić? Jechać do Play, czy może pisać do HTC? Najbardziej dokucza mi zasięg i czy jest możliwe, że to jakoś naprawią? Jak jest w waszych modelach? Ten death grip też był tylko w wadliwych seriach? Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam dalej robić. Z góry bardzo dziękuje

Pozdro

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

Prosiłem już o to w innym wątku, ale powtórzę w tym:

czy obecni użytkownicy Sensation mogliby pomóc przyszłym użytkownikom w zlokalizowaniu wadliwej serii telefonów?

Przecież na pewno po numerze można je zidentyfikować.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Niestety, HTC nie potwierdza istnienia wadliwych serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety, HTC nie potwierdza istnienia wadliwych serii.

No to plus z wymiany klapki się zniwelował. Minus dla HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u Was coś takiego występuje? Ta wada jest okropna, ponieważ jak odbieram telefon to niekiedy po paru sekundach mi zrywa połączenie.

Gdzie mogę to zgłosić? Do play'a gdzie był kupiony ? czy do htc? Gdzie większa szansa, że coś zrobią z tym telefonem na lepsze?

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spytaj w Play kogoś kompetentnego jak długo takie coś trwa u nich i czy lepiej nie pisać do producenta. U mnie wifi ma problemy, ale jakoś trzeba żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi