Skocz do zawartości
XGrzesX

Death Grip i reklamacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Już sam nie wiem czy go reklamować czy nie... Może to też wina pokrowca? Bez niego telefon ma przeważnie 4 kreski, po wzięciu w rękę znika 1 kreska i zasięg nadal jest- da się swobodnie rozmawiać. Pokrowiec powoduje, że są przeważnie 2 kreski i jak weźmie się telefon w ręce to często całkowicie gubi zasięg.. Nie wiem co z tym zrobić

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony powiedzą Ci, że to twoja wina - pokrowiec. A drugiej trzeba sie pogodzić, że smarty tak mają i Sensation nie jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wszystkie Sensation albo znaczna większość tak ma to się z tym pogodzę, nie chce aby mój telefon był jakiś inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli wszystkie Sensation albo znaczna większość tak ma to się z tym pogodzę, nie chce aby mój telefon był jakiś inny.

ja mam podobnie, mój case zabiera mi ok 15-20% sygnału, jednak nie zdarzyło mi się bym stracił zasięg całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki masz Case? Case Mate Tough jest jednak dość gruby więc może trochę więcej zabierać niż jakieś inne i u mnie jest tak, że właśnie zabiera on dość sporo sygnału 1-2 kreski mniej niż normalnie i do tego dochodzi moja ręka to czasami sygnał mi całkowicie ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Mnie tam case+ręka nie zabiera ani jednej kreski sygnału GSM. Wifi owszem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mnie tam case+ręka nie zabiera ani jednej kreski sygnału GSM. Wifi owszem.

Dokładnie. 3G powinien działać zawsze, jeśli tak u kogoś nie jest to radze szybko na serwis oddać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra już nie ważne. Okazało Sie że w moim domu jest jednak bardzo słaby zasięg. Jestem teraz w drodze na wakacje i telefon ma wszystkie kreski, a na dodatek po zakryciu tylu telefonu nie glinik on już zasięgu

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A u Was coś takiego występuje? Ta wada jest okropna, ponieważ jak odbieram telefon to niekiedy po paru sekundach mi zrywa połączenie.

Gdzie mogę to zgłosić? Do play'a gdzie był kupiony ? czy do htc? Gdzie większa szansa, że coś zrobią z tym telefonem na lepsze?

Moim skromnym zdaniem to nie jest wina sensation tylko tej hiper nowoczesnej seci 4g:D Play. Poprostu ta sieć ma najgorszy zasięg w kraju. Jak nie masza w swoim sensation simlocka to włóż do niego simkę T-mobile tak tak.Napewno zobaczysz różnicę w sile sygnału sieci na kożyść T-mobile Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

Pytanie moze i jest głupie, ale muszę je zadać. Jak sprawdzić, czy mam 2g, 3g czy 4g ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi