Skocz do zawartości
Belvedor

Problem podczas zmiany dźwięku powiadomienia w HTC Desire 510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem w swoim HTC Desire 510, problem jest taki, że przy próbie zmiany dźwięku powiadomienia wiadomości wyskakuje mi komunikat "Przepraszamy ! Messages przerwał niespodziewanie działanie, Czy chcesz wysłać raport o błędzie firmie HTC ? Pomoże on nam ulepszyć nasze produkty." i mam opcję wysłać raport albo nie. Nie mogę też zmienić dźwięku przychodzącego połączenia, dźwięku alarmu. Przywróciłem ustawienia fabryczne telefonu, pomogło mogłem dźwięki zmienić, ale problem powrócił i nie wiem od czego. Nie mam rootowanego telefonu, telefon jest w sieci T-mobile, nigdy nie miałem problemów z tym telefonem. Aktualizację oprogramowania mam robione na bieżąco, to samo z aplikacjami. Mam same podstawowe aplikacje od producenta sam nic nie instalowałem. Jedynie mam aplikację dostępną w Google Play to Avast Mobile Security & Antivirus w wersji Premium i do tego Avast Anti-Theft. Ten problem nigdy wcześniej nie występował, ostatnimi czasy po przywróceniu ustawień fabrycznych zainstalowałem tylko Avast Mobile Security & Antivirus w wersji Premium i do tego Avast Anti-Theft. Nie jestem laikiem więc wszelkie wskazówki jak i uwagi proszę bezpośrednio kierować, jest to dość dziwny problem dlatego chciałbym go naprawić, w załączniku umieszczę zdjęcie problemu, a jeśli go nie będzie to zdjęcie jest pod tym linkiem : http://bit.ly/1jhqhrt

post-392335-0-29121300-1443185866_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi