Skocz do zawartości
manieq14

Pierwszy dzień i odrazu problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj zakupilem sobie kulturalnie lg blacka i wszystko w porządku tylko jest jeden problem. Nie dziala gps. Miga ta ikonka że niby satelity ze teges, ale w gps status w ogóle satelit nie wykrywa, tylko działa akcelerometr. Próbowałem factory reset ale to nic nie dało. Jeżeli jest jakakolwiek możliwość to proszę o sugestie

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzisiaj zakupilem sobie kulturalnie lg blacka

Czyżby nawiązanie do ostatnich wydarzeń z Londynu ;D? Żart :)

Wykrywa Ci satelity? Zainstaluj sobie aplikacje "GPS Status". Mi to pomogło, zresetowałem GPS i pobrałem nowe dane do A-GPS. Przed operacja telefon owszem, wykrywał satelity od razu, średnio 10-11. Ale niestety, na Fixa mogłem czekać nawet 10 minut i się nie doczekać. Teraz średni wynik to 15 sekund :). Nawet znalezienie sygnału w domu nie stanowi większego problemu.

Jak już to zrobisz, to polecam zainstalowane "GpsFix". Pomaga on podtrzymać znalezionego Fixa.

To mój pierwszy post na tym forum. WITAM WSZYSTKICH! Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy Smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko spoko, ale telefon nie łapie w ogóle satelit. Jak znajdę chwilę to jeszcze zaktualizuje softa, bo mam u siebie v10a

Edit:

Pomimo reinstalki softa dalej gpsa nie łapie, już nie wiem sam co jest grane...

---------- Post dołączono o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

A mam jeszcze jedną wątpliwość, czy żeby w ogóle właczyć gpsa i mapy to trzeba mieć neta, bo koleś z LG mi ostro wmawia że gps nie będzie działał bez neta

Edytowane przez manieq14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Bzdura. Z netem szybciej znajduje satelity, ale nie jest to niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba pozostaje tylko serwis. Długo może tam posiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Jeśli kupiłeś ze sklepu to nie serwis a niezgodność z umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli gość od którego zakupilem ten telefon dostał go z salonu orange, ja zdjąłem sobie z niego simlocka, to mogę przykładowo iść do salonu orange i " poprosić o wymianę telefonu"? Bo teraz nie za bardzo wiem jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

W takim przypadku nie możesz.

Ja bym na Twoim miejscu oddał gościowi ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x