Skocz do zawartości
Radiapek

Amlogic m8s s812 apka youtube tylko 720p

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ustawienia hdmi 1080p 60hz w palikacji yutube jest maksymlna rozdzielczość 720p. W systemie i ustawieniach wyświetlania nie można również wybrać większej rodzielczości niż 1080p, co też jest dziwne, gdyż normalnie powinno być do wyboru rownież 4k. Jak zmienić to aby był wybor 1080p chociaż na youtube. Wersja androida 4.4.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sekal

Mimo ustawienia hdmi 1080p 60hz w palikacji yutube jest maksymlna rozdzielczość 720p. W systemie i ustawieniach wyświetlania nie można również wybrać większej rodzielczości niż 1080p, co też jest dziwne, gdyż normalnie powinno być do wyboru rownież 4k. Jak zmienić to aby był wybor 1080p chociaż na youtube. Wersja androida 4.4.2.

Jeśli chodzi o yt to możesz popróbować z odpaleniem yt przez browsera i przejście na wersję stacjonarną (nie mobilną strony). U mnie chrome pozwolił wtedy na wybór rozdziałek jak na pc, ale nie radził sobie z 50fps i 60 fps. Mozilla podobnie. Dolphin browser tylko do 720p ale za to obsłużył 60 fps po doinstalowaniu wtyczki flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle ta ostatnia wersja YT to jakaś kicha bo u mnie tez na boxie max jest 720p a do tego mam błąd logowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi