Skocz do zawartości
Pączek96

Tablet na studia i do codziennego użytku do 200zł-400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tabletu na studia. Nie jestem obeznana, więc piszę na forum. Model do 200zł (wiem, cudów nie będzie), dobry ekran, wydajny. Nie wiem co jeszcze powiedzieć, bo się nie znam.

Co polecicie, czym się kierować?

W gazetce znalazłam

Goclever Quantum 2 700 + klawiatura

ekran 7" 1024x600 LCD

czterordzeniowy 1.2 Ghz

kamera 0.3 Mpix

512 MB RAM 8 GB FLASH

Android 4.4

USB + ładowarka

bateria 2700 mAh

Edytowane przez Pączek96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art3Q

W takiej cenie rewelacji z żadnym sprzętem nie będzie, poszukaj Lenovo A7-10F, chyba będzie najrozsądniejszym wyborem, dobra jakość wykonania, całkiem niezłe działa, dostał aktualizację do Androida 5.0, ekran też jak na te półkę cenową akceptowalny no i bardzo dobra bateria. W zeszłym tygodniu widziałem takiego w Media Markt za 229 zł, jest też o ile się nie mylę w Biedronce za 279, możesz też poszukać na serwisach aukcyjnych może coś się trafi używanego w niezłym stanie z gwarancją, według mnie warto dołożyć pieniądze bo Lenovo zapewni dużo większy komfort użytkowania i mniejszą awaryjność niż wynalazki typu Goclever (ten który podałaś odpada zdecydowanie ze względu na 512mb ramu)

Edit: Przepraszam niedokładnie doczytałem :)

Edytowane przez art3Q
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*podałaś

Sprawdzę. Czy ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Można jeszcze popatrzyć na urządzenia Mediona choć niektórzy forumowucze narzekają na wydajność. Medion to niemiecka firma wykupiona przez Lenovo. Generalnie szukaj urządzenia z nie mniej niż 1GB pamięci operacyjnej i 16GB pamięci wewnŕtrznej - uwaga: część pamięci zabierze Android a pozostała dzielona jest na aplikacje oraz dane tak więc przy tylko 8G wewnętrznej może okazać się że realnie na programy będziesz miała tylko 2GB albo i mniej...

Co do GoVlever i Kiano to odpóść sobie ze względu na brak wsparcia producenta, kiepską jakość wykonania oraz bardzo zły serwis.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, a trochę droższe? do 300, 350zł?

Jakie dobre będę bo muszę sobie coś kupić.

No chyba, że odradzacie tablet a polecacie inne urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manta, Goclever i inne tego typu wynalazki to najgorszy syf jaki można kupić. I wyrzucenie kasy w błoto.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@Pączek96

W cenie 200zł spokojnie kupiła byś tablet Modecom Freetab 7001 HD IC ma 1GB ramu oraz 8GB wbudowanej pamięci wewnętrznej z czego około 5GB dostępne dla użytkownika na aplikacje. Bateria też całkiem dobra 3000mAh spokojnie trzyma 4 godziny ciągłego użytkowania na wifi itp. Posiada wbudowany aparat z przodu 0.3Mpx oraz z tyłu 2Mpx],ekran również był w porządku rozdzielczość 1024x600.

Sam miałem pewien czas ten tabet i sobie go bardzo chwaliłem był bardzo wydajny wszystko na nim działało płynnie i bez zacięć w tej cenie nie da się znaleźć niczego wydajniejszego w tej samej cenie chodzi również wersja z 2GB ramu więc radzę poszukać na portalach aukcyjnych ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ArEk335

OK, a do 350-400zł jak pisałam później

Edytowane przez Pączek96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi