Skocz do zawartości
NCR

Statystyki baterii - dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

del3o

Przy 9% mam 5h 5min ekranu i 24h wlaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam dochodzę MAKSYMALNIE do 3:30h na ekranie. Przy okazji, powie mi ktoś co to jest i czy to powinno tu być? W cudzych statystykach nie widzę tego programu,a u mnie on zawsze zżera lwią część baterii

pBqqbsk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam P8 od kilku dni i z początku byłem bardzo pozytywnie zaskoczony długością działania telefonu na jednym ładowaniu. Poprzedniej nocy "pożarło" mi jednak kilkadziesiąt procent i teraz odnoszę wrażenie, że ogólnie bateria zachowuje się gorzej. W statystykach króluje "Tryb gotowości", 30%. Czy to normalny wynik? Jeśli nie, jak go zmniejszyć?

PS: Dodam, że bawiłem się już aplikacjami chronionymi oraz dość często "ubijam" aplikacje typu Facebook po skorzystaniu z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popo601

Jeśli mało używasz telefonu to nie masz się czym martwić to normalne że tryb gotowości będzie na 1 miejscu u mnie mam podobnie jak telefon leży nie używany przez pół dnia.

Wysłane z mojego HUAWEI P8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@popo601, dzięki za odpowiedź, fakt faktem nie używałem telefonu jakoś bardzo często tamtego dnia.

A czy u Was też w "Szczegółach użycia" trybu gotowości w zakładce "Bateria" Czas włączenia prawie równa się czasowi, w którym "nadajnik w telefonie jest aktywny"? U mnie na ten moment:

Czas włączenia: 4g 42m 14s

Nadajnik w telefonie aktywny: 4g13m21s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Ale mimo wszystko, tryb gotowości zużył 30% w ciągu jednego dnia? Coś jest nie tak. 2-5% to dobry wynik, ale nie 30%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

U   mnie cały czas właczone         wifi , cały czas LTE, I cały czas GPS. Kilka rozmów dziennie , pare smsów no i przegladanie neta przez komórke, sprawdzanie     poczty       na komorce I na takim obciazeniu wtrzymuje mi 1,5  dnia i jeszcze zostaje ze 30 % ale nie chce dopuscic do  calkowitego rozladowania  wiec wtedy ładuje. Wiem ze  zużycie pradu jest osyc duze ale tak sie przyzwyczailem ze zawsze na noc podlaczam pod ładowarke zeby na nastepny dzien sie przypadkiem nie zdziwic.

Edytowane przez kris68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ozzim

Chciałbym się podzielić z wami swoim sposobem na baterię w P8. Dręczyło mnie to, że nowy tel po LG l9 zjadał szybko baterie czyli przy normalnym użytkowaniu ~rano odpinam, wieczorem kabel. Tel nie przechodził w deep sleep (chyba), nie mam roota więc trudno było stwierdzić co zjada baterie. Dużo zjadał proces "system operacyjny android" około 30-40proc. Rozwiązaniem u mnie okazało się wyłączenie dwukliku do odblokowania. Przez noc tel zjadł 2proc baterii (2g), obecnie trzyma drugą dobę i ma 56proc więc pełen sukces

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spens

dziwne, bo problemy z trzymaniem baterii pojawiły się w telefonach zanim huawei wprowdził funkcję wybudzania telefonu dwuklikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ozzim

Wiesz co ciężko mi się do tego odnieść bo tel mam od około miesiąca, przy czym używam go od kilku dni przed świętami. Od początku bateria szybko leciała, nawet jak nie miał karty sim. To co zrobiłem to aktualizacja bo b200, potem fill wipe i kilka dni temu wyłączyłem dwuklik.

BTW tel nadal żyje na jednym ładowaniu dokładnie 2dni 16h dla mnie to sporo, bo poprzednio trzymał do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi