Skocz do zawartości
NCR

Statystyki baterii - dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w nocy z fb, messengerem i snapem zainstalowanym i ustawionym jako chronione spada 1-2 %..

Napisz proszę jak to zrobiłeś. U mnie taki wynik jest nieosiągalny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Jakub Kowalski_284827 jak masz taki ubytek przez noc to proponuje zainstalować CPU spy plus i zobaczyć czy telefon przechodzi w deep spleep'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@donleone1 dzięki za radę. Dziś w nocy w ciągu 6 godz. spadło 8%. Aktywne tylko Wi-fi. Żadna aplikacja nie była chroniona. Według mnie to nadal za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spens

no u mnie jest właczone wifi dane komorkowe, bt, autosynchronizacja i 6 apk chronionych i spada kolo 5% ale jak zauwazyłem, że u mnie w domu jest dosc slaby zasieg komórkowy i to tez przyczynia sie do spadku baterii.

Jesli chodzi o powiadomienia z facebooka, to przychodza tylko i wyłacznie jak ktos napisze cos pod twoim postem. 

Pamiętaj, że jak masz aplikcje chronione to nawet jak ubijesz wszystkie apk to te chronione same sie uruchomia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@Jakub Kowalski_284827 spróbuj wyłączyć wybudzanie dwupukiem - to baterię wciąga u mnie wyjątkowo :D.

Co do powiadomień to mam zawsze wszystkie - czy to pod moim postem, czy ktoś mnie otaguje lub doda coś na grupie - więc dziwne :D..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spens

Fakt, też mam wyłączony dwuklik wybudzający :)

Jeśli chodzi o fb to tak, przychodzą powiadomienia ktore dotyczą nas. Ale nie ma na ikonce liczby powiadomien np o postach innych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@spens o postach też mi przychodzi. Jeśli coś napisze na grupie uczelnianej to potem musze sie uzerac z wibrującym telefonem bo każdy post mi się wpycha na telefon w powiadomieniu - tak miałem od nowości i nic nie robiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spens

@arlon Ale jak Twój znajomy wrzuci swoje selfi na swoją tablicę to już takiego powiadomienia nie dostajesz. A z grupą może być tak, ja jestem adminem jednej z grup biegowych i tez wszystko mi przychodzi. Ale podsumowując to najbardziej brakuje mi tak jak to jest w innych andkach, cyferki na aplikacji fb czy instagram informujacej o ilosci nowych powiadomien :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Arlon

@@spens

Gdzie macie Panowie w ustawieniach te wybudzanie dwupukiem? Gdzie ono dokładnie się znajduje?

Mi przez noc zżera 3-5% baterii (7-8 godzin), WI-Fi włączone, transmisja danych, Pogoda, ale wszystko inne mam zamknięte.

Edytowane przez czarek7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spens

@@czarek7 

Ustawienia/ Sterowanie ruchem/dotkniecie podwójne

Dla mnie i tak nie ma znaczenia ile procent w nocy schodzi bo zawsze przed północą podłączam telefon do ładowania żeby rano był naładowany na 100%. Testowo tylko raz nie podłączyłem go na noc i następnego dnia koło południa już musiałem oszczędnie korzystać z telefonu wiedząc że do 18-19 musi mi wytrzymać. Dlatego wolę rano odłączyć i w ciągu dnia korzystać tyle ile potrzbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi