Skocz do zawartości
perfect

gdzie sie zapisuja pliki z marketu ?

Rekomendowane odpowiedzi

w jakim folderze zapisuja sie pliki na htc era g1 bo chcte motwy pozmieniac i nie moge znalesc zapisanych plikow bo chce do folderu z rootami wgrac :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

O czym Ty piszesz? Jaki katalog z rootami. Chyba nie masz pojecia sam co miales na mysli. Aplikacje zapisuja sie w /data/app a systemowe w /system/app. Musisz miec root zeby cos tam zmienic. Sadzac po tym co napialed bedziesz potrzebowal duzo szczescia. Czego oczywiscie Ci zycze.

Sent from my aHero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    si3wc4
    Napisano (edytowane)

Po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych i polskich (dla przypomnienia: żźćąśęńół).

Po drugie sprecyzuj o co dokładnie Ci chodzi z tymi plikami z marketu, napisz jaki masz soft i czy w ogóle masz root'a, bo możliwe, że bez tego odpowiedź na Twoje pytanie będzie brzmiała "nie da się", 'nie można"...

Po trzecie. Gader co to za odpowiedź??

Edytowane przez si3wc4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc mam htc era g1 z salonu ery i chciałbym motywy zmienić, tylko nie wiem jak się za to zabrać. Mam program AndExplorer i jak wchodzę w ten folder /data/app to niczego tam nie ma. Nie wiem jak sprawdzić jaki mam soft i tak samo z tym rootem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w ogóle to ty wiesz co to root ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bartek nie cytowałem tego co napisałeś byś widział że to tak samo wygląda jak twój post (PO PROSTU NIEPOTRZEBNY SPAM) a jak zauważysz że ktoś jest laikiem i potrzebuje pomocy to postaraj się mu wszystko wytłumaczyć a nie zgrywać chojraka,nic do Ciebie nie mam ale tym co napisałeś nic nowego nie wniosłeś do tematu WARSZAWY OD RAZU NIE ZBUDOWANO

POZDRO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WRonX

Pogodzę Was.

@perfect:

1. ROOT

2. generalnie o motywach (idź tym tropem :-))

@dario:

1. Google i wyszukiwarka forumowa nie boli, a zapobiega śmieceniu.

2. Warszawy??

Edytowane przez WRonX
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiex

inny sposób to zainstalować astro file manager, wcinsnac menu, wybrac "tools"-> aplication manager, wybrać interesujace aplikacjie i wcisnac "Backup".

po zakonczeniu tej operacji pliki .apk beda dostepne w folderze backups/apps na karcie pamieci. o ile sie nie myle nie potrzeba do tej operacji roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O,bardzo dobry sposob:D nawet nie pomyslalem,przyda sie do robienia masterow(jak wipe w trasie z dala od wifi/neta to sie poinstaluje wsio normalnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inny sposób to zainstalować astro file manager, wcinsnac menu, wybrac "tools"-> aplication manager, wybrać interesujace aplikacjie i wcisnac "Backup".

po zakonczeniu tej operacji pliki .apk beda dostepne w folderze backups/apps na karcie pamieci. o ile sie nie myle nie potrzeba do tej operacji roota

sposób może i działa, ale tylko dla nie zabezpieczonych aplikacji. bez roota nie da się wszystkiego zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi