Skocz do zawartości
Dastingo

KM0410 - telefon wyświetla zbyt dużo komunikatów, nie da się go użytkować. Factory reset nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem szczęśliwym (a być może i nie) posiadaczem KM0410. Telefon nigdy nie szwankował i działał bardzo dobrze. Jednak parę tygodni temu kiedy wziąłem go do ręki zobaczyłem całą masę błędów w stylu "unfortunately, batteryguru/launcher/process.acore/messenger/contacts/cokolwiek has stopped". Pop-upy wyskakują tak często, że NIC nie mogę zrobić wewnątrz telefonu. Próbowałem podłączyć telefon do komputera i usunąć jakiekolwiek dane (np. zdjęcia) - jednak po zrestartowaniu telefonu wszystko wraca. W samym telefonie jeśli na szybko uda mi się wejść w aplikacje i którekolwiek wyinstalować lub wyłączyć, po restarcie wszystko wraca do poprzedniego stanu.

Wbudowany w system factory reset nie działa, Recovery mode nie pomaga, próbując wykonać pełny wipe dostaję error "--mkdir /data/app/ fail. err is-1 ". Telefon dziś postanowiłem zrootować tak na wszelki wypadek (jestem pomidorem jeśli chodzi o te sprawy, ale udało mi się wgrać roota, na to przynajmniej wygląda).

Nie potrafię połączyć tego problemu z czymkolwiek, na 2 dni przed faktem aktualizowałem masowo wszystkie aplikacje ale nie miałem z nimi żadnego problemu i wszystko działało. Stało się to nagle, bez żadnego restartu telefonu ani upadku. Po prostu odmówił posłuszeństwa.

Czy jeżeli wymaga to naprawy sprzętu to czy możliwe jest odesłanie gdziekolwiek zrootowanego i rozplombowanego telefonu? Naturalnie zapłacę za naprawę, po prostu nie wiem czy serwis K&M mi to przyjmie (nie mam nawet paragonu).

Pozdrawiam

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Zmiana tytułu wątku na bardziej zrozumiały/jasny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elko14

mam dokładnie identyczny problem, jedyna różnica to model telefonu DRIVE

podobnie przy próbie resetu wywala błąd "--mkdir /data/app/ fail. err is-1", próbowałem aktualizacji za pomocą plików ze strony producenta, ale pomimo (teoretycznie) udanego procesu nic się nie zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś rozwiązać problem mam to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi