Skocz do zawartości
Cioras

Czy HTC Sensation posiada OTG? (USB Host)

Rekomendowane odpowiedzi

vBB

OTG nie będzie nigdy, bo hardware na to nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cioras

pozwala wlasnie ale nie ma oprogramowania na to....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    pozwala wlasnie ale nie ma oprogramowania na to....
    Wystarczy kawałek softu i będzie. Ale ktoś to musi zrobić...

Dokładnie tak samo łudziłem się mając SGS1... Również była możliwość hardware'owa ale odpowiedniego kernela do dzisiaj nikt nie skompilował... Nie ma szans na coś takiego na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cioras

czas pokaze :) skoro sensation to konkurencja dla Galaxy II ktory posiada ta funkcje to mysle ze OTG bedzie dostpne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Gdyby miał mieć, to myślę, że HTC na 100% by taką funkcję od razu dodało, w końcu to dodatkowy atut dla konsumenta końcowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cioras
    Gdyby miał mieć, to myślę, że HTC na 100% by taką funkcję od razu dodało, w końcu to dodatkowy atut dla konsumenta końcowego.

Htc odpisalo mi: "Niestety telefon HTC Sensation na razie nie posiada tej funkcji, bycmoze bedzie ona dostepna wraz z nastepna aktualizacja do 2.3.4."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

To co oni odpisują nie ma najmniejszego związku z rzeczywistością. Osoby obsługujące BOK mają tak znikomą wiedzę (w większości, oczywiście może się zdarzyć osoba kompetentna, więc nie generalizujmy, ale w większości są to osoby, które mają tak odpowiedzieć na pytanie, abyś nie wiedział jak to w końcu jest, w tej kwestii zagraniczny oddział HTC spisuje się o niebo lepiej, radzę tam zapytać), w dodatku powtarzają to co nakazał im przełożony. Nie jestem do końca teraz pewien, należałoby sprawdzić, aczkolwiek na 99% nie ma możliwości sprzętowych, nie mówiąc już w ogóle o możliwościach softowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    Czego mu brakuje?

Wsparcia dla hosta usb (tudzież OTG) na płycie głównej, tak jak dziesiątkom innych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x