Skocz do zawartości
Cioras

Czy HTC Sensation posiada OTG? (USB Host)

Rekomendowane odpowiedzi

jusuuu, madtrexx czytaj co wyżej piszą, przecież wszyscy wiemy, że możliwości techniczne są tylko woli ze strony HTC brak. Ponieważ szykują sporo nowych modeli to nie chcą zajmować się starymi tylko nakłonić do kupna nowego, który pierze, sprząta, krawaty wiąże i usuwa ciąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wsparcia dla hosta usb (tudzież OTG) na płycie głównej, tak jak dziesiątkom innych urządzeń.

OTG będzie na 100%. Pod warunkiem że będziesz ze sobą nosił aktywny HUB USB ;) tak jak to było od czasów bodajże TouchPro, przez HD2, Nexusa z DesireHD włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy OTG jest już możliwe dla HTC Sensation? (a jak nie to aplikacja znajdująca sie w AM USB Mass Storage Watcher OTG mogłaby to umożliwić?)

Czy da rade połączyć w jakikolwiek sposób HTC do External HDD?

Mam na myśli coś o takim schemacie: HTC Sensation----->OTG----->External HDD 320GB lub HTC Sensation----->External HDD 320GB

Jako iż jeszcze nie mam Sensation i nie wiem jaką ma wtyczkę (a nie orientuje się w nazwie microUSB (5 stykowy)itp.) To czy dałoby rade połączyć dysk( który ma taką samą wejściówke na kabel jak np. MP3) kablem który ma takie same wejściówki? (takie wejściówki ma praktycznie każda MP3/PSP/MP4 itp. taką mam na myśli)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co trzeba zrobić to kernel w xperi Arc tez nie było w 2.3.3 a w 2.3.4 juz dostała pełne OTG wiec jak się chce to się i da ja już mam andka 4.0.1 i dalej chyba nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko czy może ktoś sprawdzał czy na tym romie ics sensation widzi pendriva po podłączeniu, to się chyba nazywa usb host?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalny ICS wypuszczony, a OTG brak, właśnie sprawdziłem.

Czy ktoś orientuje się, czy coś nowego w sprawie OTG w Sensation jest ?

Bardzo by się przydała taka funkcja...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie sprawa zamknięta. Skoro nie ma na czym bazować (HTC się do tego nie kwapi) to na XDA nic nie wyczarują. OTG nie ma i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

I po tym optymistycznym akcencie kolegi Mada, nie pozostaje już nic innego jak:

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ]

Jeśli coś się zmieni - chętnie otworzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x