Skocz do zawartości
thomazz

Jakoś wykonania tabletu Xperia Z2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jestem poważnie zainteresowany zakupem tego tabletu. Mam możliwość zakupu nówki sztuki z modemem LTE za 1400 zł. 

Moje pytanie dotyczy jakości wykonania czy to prawda, że tak bardzo się rysuje przód i tył urządzenia? 

Jeśli tak, można temu jakoś zapobiegać poprzez specjalne etui czy szkło hartowane? 

Proszę również odpowiedź czy na obecne czasy i rynek tabletów opłaca się za taką kwotę kupić ten tablet? 

Chce kupić porządny tablet, mam na to przeznaczone ~ 1400 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet ten posiadam od blisko dwóch lat. Mam na nim tylko silikon ta tył i to wszystko, żadnej foli na ekranie czy też szkła. Użytkuję go pół na pół ze swoim synem który ma teraz 4,5 roku. Na chwilę obecną poza luźną zaślepką od ładowania, tablet praktycznie wygląda jak nowy. 

Ale poczekaj jeszcze niech też i inni się wypowiedzą, być może jestem szczęśliwym posiadaczem, ale ogólnie to nie słyszałem żadnych złych opinii. Co do ceny, to nie mam zielonego pojęcia ile na chwilę obecną ten tablet jest wart. Jeżeli mówimy o jego wnętrzu, to śmiem twierdzić że jeszcze przez ładnych kilka lat tablet ten "będzie dawał radę uciągnąć"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mat3j861 bardzo dziękuje Ci za odpowiedź. Ja właśnie bardzo poważnie myślę nad kupnem Z2. Miałem wcześniej tablet Sony Xperia S - byłem bardzo zadowolony, przyjemnie się korzystało z nakładki Sony. Ja spotkałem się z opinią, że przód i tył tabletu bardzo się rysuje przy normalnym użytkowaniu.

Może ktoś coś jeszcze powiedzieć o jakości wykonania i opinii na temat użytkowania urządzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcp

Ja przez pół roku używałem bez ochrony ekranu i bez żadnych rys, kolejne pół roku już z folią na ekranie bo nie muszę się przejmować czym wycieram ekran, a czasem przejadę po nim obrączką. Co do jakości to oceniam bardzo wysoko, na plecach ma dwie małe ryski, ale trzeba się o nie trochę postarać, bo materiał na plecach jest raczej mało podatny na zarysowania. Tablet jest aktualnie w serwisie bo wzdłuż brzegów ekranu pojawiły się żółte plamy, ale to nie jest przypadłość modelu tylko ogólnie ekranów sony i nie tylko. Tablet działa bardzo sprawnie jest zgrabny i lekki. Ja mam podstawkę do ładowania więc klapkę otworzyłem 2 razy, jak wkładałem kartę SD i jak wyciągałem przed serwisem. Ogólnie polecam, a czy to dobra cena to nie wiem.

Edytowane przez mcp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mop dziękuję za odpowiedź. Ja zdecydowałem się na zakup Z2. Kupiłem tablet w idealnym stanie, cały komplet wraz z oryginalnym etui i podstawką do ładowania. Kupiłem model z modemem LTE, który doskonale współpracuje z internetem Areo2. Za cały komplet zapłaciłem 1200 złotych. Dokupiłem kartę pamięci 64 GB i jestem bardzo zadowolony :-)

Wysłane z mojego SGP521 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi