Skocz do zawartości
KubaMagnum

TUTORIAL CyanogenMod12.1|Pełny Tutorial|Root|Bootloader|Sterowniki|Recovery|Rom|Uwagi|Powrót do flyme

Rekomendowane odpowiedzi

wojted

Dopiero od ciebie dowiedziałem się, że taki folder istnieje (od razu zrobiłem kopię) więc raczej nie pomogę. Poszukaj na naszym forum lub na XDA, chyba znajdzie się jakieś rozwiązanie. Zastanawiam się, czemu u ciebie wyszły takie komplikacje? U mnie nie było żadnych problemów.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem problem podczas wipe cache złapał laga i musiałem ratować się odcięciem zasilania, więc najprawdopodobniej wtedy coś musiało się zrąbać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Trzeba było poczekać. U mnie to wipe cache trwało chyba kilka minut. A zawsze trwa kilka-kilkanaście sekund.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Czy znacie jakąś aplikację lub moduł Xposed, dzięki któremu można by było zrezygnować z przycisków nawigacyjnych i używać sprzętowego kółka?

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Komhir

Czy znacie jakąś aplikację lub moduł Xposed, dzięki któremu można by było zrezygnować z przycisków nawigacyjnych i używać sprzętowego kółka?

Wysłane z mojego MX4

Niestety nie ma takowego. Gdyby był to zapewne został by wkompilowany w ROM. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

od siebie dodam ze bootloadera musicie odblokowac na odpowiedniej wersji systemu. ja sie zapombialem i totalna cegla. na pocieszenie dodam ze mi naprawiono w serwisie:)

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Najlepiej otworzyć pierwszy post i czytając od początku robić wszystko krok po kroku. Na XDA sporo osób ucegliło sobie fona wracając z CM na Flyme. Wystarczy prosty błąd i po telefonie.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

moj zostal naprawiony

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odkopię temat. Czy po wgraniu 4.2.8.2A i postępowanie wedle instrukcji, może w jakiś sposób doprowadzić do uceglenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Zawsze jest jakieś ryzyko. Jeśli jednak postąpisz dokładnie według instrukcji to ryzyko jest bardzo małe. Ja w swoim MX4 już 2 razy odblokowywałem bootloader i raz blokowałem i wszystko poszło ok. Jedyna anomalia to taka, że wipe cash w recovery Clockwordmod trwa kilka minut (7-8) i wszystkie wipe robię 2 razy bo czasem rom się nie chce po jednym czyszczeniu sflashować.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi