Skocz do zawartości
KubaMagnum

TUTORIAL CyanogenMod12.1|Pełny Tutorial|Root|Bootloader|Sterowniki|Recovery|Rom|Uwagi|Powrót do flyme

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkownikòw romu. Czy przy 3/4g można liczyć na dłuższe działanie na jednym ładowaniu. Bo na flyme to wciąga mi baterie w ekspresowym tempie. Czy gps szybko łapie fixa? Czy tel tak mniej się grzeje przy korzystaniu z transmisji danych? Wg cpu-z mòj potrafi się nagrzać podczas nawigacji na słońcu nawet do 94 stopni.:D

Z gòry dziękuje za odpowiedzi.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemka tez Wam nie działa Youtube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak z cyjanem? Jakies nowe wersje wyszly? czy dalej jest ta sama?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

youtube działa na wersji z 23.10 bez problemu

wychodzą codzienne buildy dostępne tutaj: https://yadi.sk/d/0FYPeIdSjuR3V

niestety nie ma listy zmian ale wersja z 23 działa bez porównania lepiej niż ta z 15.10, m.in. jest wybudzanie podwójnym puknięciem. W tej wersji rom jest w pełni funkcjonalny, bez gubienia wi-fi, problemów z 3g/4g itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Czy Bluetooth działa bez problemów?

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bluetooth mogę spr. jutro a zdjęcia i aparat działają normalnie, aplikacja domyślna jest biedna ale każdy może zainstalować inną.

ogólnie zainstalowałem wersję z 05.10 i to było rozczarowanie, ale ta wersja od kilku dni nie sprawia żadnych problemów,

wiadomo że dla fanów benchmarków nadal wadą będzie brak super wyniku w antutu ale ogólna płynność systemu i brak opóźnień

jest mocną stroną CM. Flyme 4.5.5 bardzo mi się podobało ale lubię zmiany więc narazie siedzę na CM.

Edytowane przez kovalski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszystko zrobiłem jak w poradniku i po sfleszowaniu wisi na logo meizu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Co nie działa w tym CM? Byłem już zdecydowany na Redmi Note 2, ale jednak MX4 10x ładniejszy, lepiej wykonany, z lepszym aparatem i świetnie odtwarzający muzykę. Tylko ten Flyme póki co wg mnie jest porażką, więc jak szukałem info o Meizu i zobaczyłem ten temat to niesamowicie się ucieszyłem, ale nie chcę też wgrywać ROMu który nie jest w 100% funkcjonalny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Sprawdzał ktoś czy Bluetooth działa bez problemów? Mam Smartwatcha więc to dla mnie dość istotna Informacja. I jeszcze jedno pytanie. Jak zainstalować najnowszy Build? Trzeba najpierw zainstalować wersję z pierwszego postu a potem najnowszy build? Czy przy aktualizacji trzeba zrobić wipe czy można bez?

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi