Skocz do zawartości
KubaMagnum

TUTORIAL CyanogenMod12.1|Pełny Tutorial|Root|Bootloader|Sterowniki|Recovery|Rom|Uwagi|Powrót do flyme

Rekomendowane odpowiedzi

Wipe wskazany.:) Bluetooth działa u mnie bez problemu. Na radiu można dzwonić słuchać muzyki sterować z radia spotify, więc myślę,że działa ok.:)
    Można instalować nie mając wcześniejszych buildów.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko chodzi, tylko że jak robię zdjęcie z lampą to wychodzi ciemne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Zainstalowałem i ja wczoraj CM, build z 30.10. Wygląda na to, że można tego romu używać na codzień. Bluetooth działa bez problemu. Lampa błyskowa też działa dobrze, zdjęcia są jasne. Nic tylko instalować i używać.

Wysłane z MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tutorial jest dalej działający w przypadku Flyme 4.5.6i ?

Oczywiście rozumiem, że trzeba zrobić downgrade, lecz czy opcja unlockingu nie została zablokowana przez meizu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Ja robiłem downgrade właśnie z 4.5.6I i nie było problemów, wszystko poszło ok.

System jeszcze nie jest w pełni stabilny. Od czasu do czasu pojawia się komunikat o nieoczekiwanym zamknięciu aplikacji Usługi Google ale rzadko i nie zauważyłem jakichś problemów z działaniem aplikacji. Na razie jestem zadowolony choć bateria mogłaby trzymać trochę dłużej.

Wysłane z MX4

Edytowane przez wojted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wypada apka aparatu w porównaniu do oryginalnej Meizu ( opcje w apce jakość zdjęć itp. ) ? Korzystacie z CM'a xenona czy moda z 4PDA ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak? Oplaca sie go zamieniac na flyme?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Apka od aparatu jest biedna ale zdjęcia wychodzą w porządku, przynajmniej dobrze wyglądają w telefonie, na kompie ich nie oglądałem. Zainstalowałem CM z 4PDA, wersja z 30.10. Niestety nowsze przestały się ukazywać. Czy warto przesiąść się z Flyme OS na Cyana...? Trudna odpowiedź. Są to bardzo różniące się od siebie modyfikacje androida. Chyba trzeba samemu zdecydować. Na dzień dzisiejszy na korzyść Cyanogenmoda przemawiają nowszy Android 5.1.1 oraz działające motywy. U mnie oba systemy działają płynnie a czas pracy baterii na jednym ładowaniu jest podobny.

Wysłane z MX4

Edytowane przez wojted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm skoro nie rozwijaja cm narazie zostane na flyme. Cm bardziej mi sie podoba od flyme. Zobaczymy jak bedzie dalej z cm. Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Z tego co udało mi się zaobserwować, to pomimo sposobu na odblokowanie bootloadera, oprócz tego CM nic w temacie custom rom'ów się nie dzieje, totalny brak zainteresowania ze strony domorosłych deweloperów, a telefon ma przecież duży potencjał.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi