Skocz do zawartości
conanrt

Denerwujące reklamy po włączeniu internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna mam denerwujacy problem w LG Ge,po wlaczeniu wifi lub transfer danych wyskakuje reklama w gornej czesci ekranu, pojawila sie nagle, nie instalowalem nic wczesniej co moglo by byc przyczyną, wyglada to tak:

post-211723-0-40902600-1443538856_thumb.jpg

Edytowane przez conanrt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xochkarol

Widocznie kliknąłeś na jakąś reklamę w przeglądarce/aplikacji. Jedynym sposobem na usunięcie tego jest HARD RESET. Tylko pamiętaj! Zrób kopię zapasową danych itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Nie da się tego przytrzymać żeby dostać się do jakichś opcji i sprawdzić co to się wkradło? Na 100% jakiś szajs zainstalowałeś, pytanie tylko co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakieś inne rozwiazanie niz reset? Nie da sie wlasnie wejsc w ustawienia tego, już wchodzilem w ustawienia google i reset reklam ale nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xochkarol

Raczej nie. Co Ci szkodzi? Robisz backup danych, HARD RESET i już :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowalem antywirusa i po skanowaniu i usunieciu bledow nic, dalej to samo. Jutro zrobie hard reset tylko mam jakis problem z synchronizacja kontaktow, nie sychronizuje mi wszystkich ostatnio dodanych do konta google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Wytłumacz mi, co na telefonie bez roota może antywirus? To tylko kolejna, kolorowa, bzdurna aplikacja.

Chodziło mi nie o wchodzenie w ustawienia a o przytrzymanie palca na tej reklamie, może to pozwoli wejść w jej ustawienia albo nakieruje na jej nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

autorze tematu taka reklamę to nic innego jak tylko jakaś aplikacja wywołuje pomyśl czy ostatnio nie instalowałeś jakiegoś "super" darmowego programu lub takiego nie aktualizowałeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przytrzymanie palcem nic nie dalo. Ostatnio Instalowalem snapchat a poprzednio poweramp platna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

Te dwie aplikacje tego raczej nie powodują a aktualizowałeś jakieś programy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi