Skocz do zawartości
Tomy81

Jak odzyskać notatki po niuedanej próbie tworzenia kopii zapasowej danych?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomy81

Witam wszystkich. W związku z ostatnimi problemami jakich dostarcza mi mój Galaxy S5 przygotowywałem go wczoraj do odddania na serwis w ramach gwarancji. Mój problem polega na utraceniu notatek a raczej przywróceniu ich wcześnieszej wersji. Opisze co zrobiłem i może wtedy ktoś będzie w stanie mi pomóc... Próbując stworzyc kopię zapasową wszedłem w Użytkownik i backup>backup i zerowanie gdzie odhaczone mam na zielono wszystkie opcje czyli: utwórz kop. zap. danych i automatyczne przywracanie. Odznaczylem pierwsza z opcji po czym tel. zapytal "czy zatrzymać tworzenie kopii zapasowej haseł wifi ...oraz usunąć wszystkie kopie z serwerów Google?"-potwierdzilem OK po czym powtórnie zaznaczyłem tę opcję by tel. tworzył kopie danych na serwerach Google(na celu miałem stworzenie aktualnej kopii zapasowej z całą obecną zawartoscią telefonu).Następnie odznaczyłem drugą z opcji i zaznaczyłem ją ponownie. Po próbie odnalezienia na koncie Google obecnie utworzonej kopii zapasowej i nie znalezieniu jej przeszedłem do opcji obok-CHMURA. Tam po połączeniu z wifi kliknąłem w kopie zapasową tworząc kolejno każdy z kolejnych punktów. Dziś zauważyłem że po wejsciu w ikonę NOTATKA zamiast aktualnych notatek(modyfikowanych każdego dnia) są tylko starsze których ostatnie modyfikacje przeprowadziłem 09.08.2015. i wcześniej. Nie rozumiem co się stało i szukam tu pomocy w odzyskaniu aktualnych notatek. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc. Pozdrawiam!

Edytowane przez Tomy81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Myślę, że przed zaznaczaniem/odznaczaniem backupów trzeba było wymusić synchronizację wszystkiego (np. dla google: konta-google-synchronizuj).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi