Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - opinie, wrażenia z użytkowania

Rekomendowane odpowiedzi

MojNick

Cześć,

Zgodnie z opinią staffu by rozbić na tematy.

W tym temacie piszmy nasze opinie i wrażenia z użytkowania Moto X Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadka z n4 i jestem bardzo zadowolony, aparat super, jakość wykonania również, soft może być choć brakuje troszkę do perfekcji, bateria 7 h spokojnie, wi-fi transmisja na zmianę, ogólnie 2 dni pracy wytrzyma, jakość rozmów zadowalająca choć max głośność do poprawy. Mam pytanie co do wibracji, podczas pisania sms klawiatura jakby pyka zamiast wibracji, nawet po zwiększeniu jej siły, podczas przychodzących wiadomości lub połączeń wibracja zachowuje się standardowo...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rutqov

Skoro kolega przesiadl się właśnie z nexa 4 to zadam pytanie odnośnie komfortu użytkowania, głównie chodzi mi o wielkość. Domyslam się ze sprzętowo również przewyższa Nexusa? Sam się zastanawiam nad zmianą a ostatnio pojawiła się w ofercie redcoon.pl za 1548 zł.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem wielkość na plus, fajnie mi się korzysta lecz ciężko jest ściągnąć belkę trzymając telefon i obsługując jedną ręką, trzeba mieć kawał łapy żeby sobie poradzić, moim zdaniem warto, licze tylko na poprawę softu i będzie super.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro kolega przesiadl się właśnie z nexa 4 to zadam pytanie odnośnie komfortu użytkowania, głównie chodzi mi o wielkość. Domyslam się ze sprzętowo również przewyższa Nexusa? Sam się zastanawiam nad zmianą a ostatnio pojawiła się w ofercie redcoon.pl za 1548 zł.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Tydzień temu była w X-Kom za1399 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

Szybki strzał, tak szybko pewnie znów go tam nie będzie. Od siebie polecił bym kupić gdziekolwiek indziej niż w redcoon,z tym sklepem zawsze miałem problemy...

Fakt, ciężko jest ściągnąć górną belkę jedną ręką, ale da się bezpiecznie przełożyć dłoń by to zrobić bez dotykania telefonu drugą ręką. Ma bardzo dobry chwyt. Dziś zakupiłem etui, zobaczymy jak będzie w nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. mam jedno pytanie do użytkowników którzy kupili telefon z sklepu internetowego a następnie skorzystali z prawa do zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu. Czy po zerwaniu folii z wyświetlacza tracę prawo do zwrotu telefonu? z góry dziękuje za odpowiedź. Liczę na odpowiedz od bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie tracisz. Masz prawo używać telefon zgodnie z jego przeznaczeniem przez ten czas. I jeszcze jedno- masz 14 dni na powiadomienie sklepu o odstąpieniu od umowy, a później kolejne 14 dni na odesłanie sprzętu.

Edytowane przez xdziUnia92
    Nie cytujemy w całości poprzedzającego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czy ktokolwiek korzystał z tej opcji zdjął folię i nie miał problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaw folie, chyba az tak nie przeszkadza, a chcesz kupić telefon tylko po to by się pojawić i oddać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi