Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - opinie, wrażenia z użytkowania

Rekomendowane odpowiedzi

(...)ciężko jest ściągnąć belkę trzymając telefon i obsługując jedną ręką, trzeba mieć kawał łapy żeby sobie poradzić(...)

Ja na pulpicie od google wytrzymałem dzień, za biedny w opcje aby go używać, zainstaluj np. NOVE z obsługa gestów.

Wtedy możesz nawet na środku pulpitu zjechać w dół, a rozwiniesz powiadomienia albo cała belkę, zależy jak sobie gesty ustawisz, polecam.

Na dwukrotne pukniecie mam np. aplikacje "wygaś i zablokuj", po przejściu z LG G2 trochę mi brakowało tego wygaszania :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

Up - ja też się przesiadłem z g2 i pytanie da się zrobić pod prawym przyciskiem żeby przy dłuższym przytrzymaniu pojawiła się opcja np ustawienia systemowe, nova?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

A jak z wymagajacymi grami daje sobie rade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z wymagajacymi grami daje sobie rade?

dead trigger 2 działa bez żadnego problemu, ewentualnie podaj inny tytuł to spróbuje wypróbować 

Wczoraj w telefonie zauważyłem dziwną sytuacje, siedzę na wykładach odpalony mam plik pdf czy stronę internetową a ty wyswietlacz co jakiś czas sam ściemnia się i po chwili rozjaśnia?   

Edytowane przez garnuch1982

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Wczoraj w telefonie zauważyłem dziwną sytuacje, siedzę na wykładach odpalony mam plik pdf czy stronę internetową a ty wyswietlacz co jakiś czas sam ściemnia się i po chwili rozjaśnia?

Okej, to jest trochę dziwne i z takim czymś się nie spotkałem. Jesteś pewny, że nie zakrywasz palcem czujnika światła (po lewej stronie od górnego głośnika)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

@@garnuch1982 pewnie przysłoniłeś czujnik, który jest na górze telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może faktycznie zasłaniałem czujnik, telefon posiada bardzo cienkie ramki więc można przypadkowo zasłonić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Placeks

Panowie

Wy już działącie na motce a ja dostałem zadanie od dziewczny co by ogarnąc temat.

Ona zauroczona Sams S5 ale ja jako stary użytkownik Note4 trochę chce jej wybić te mase smiecia z głowy (sam planuję coś zupełnie czystego)

Czy ktos z Was uzywał wcześniej S5 i ma sensowne porównanie. Oba chodzą w podobnych kwotach ale długośc wsparcia, płynnośc chyba jednak na + dla Moto ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Wiesz co ze wsparciem bym uważał. Motorola obcięła po roku model moto x 2014 z update (wariant operatorski).

Jeśli zależy Ci na wparciu to Nexus. Tu w przypadku Motoroli nie wiadomo do końca jak będzie wsparcie wyglądać (przynajmniej dla konkretnego modelu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Placeks

No to cenne info. Nexa taz rozpatruje bo prezentuje on zupelnie inny biegun do Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi