Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - opinie, wrażenia z użytkowania

Rekomendowane odpowiedzi

kono78

Czy komuś z posiadaczy Moto X Play tylna wymienna klapka pod naciskiem palca wydaje denerwujący dzwięk. Mi po prostu skrzypi :( jak naciskam ją poniżej loga Motoroli.

Edytowane przez kono78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

@@kono78 u mnie nie ma takiego problemu. Nic nie skrzypi, idealnie klapka pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Skrzypieć nie skrzypi. Ale ugina się pod palcem przy eMce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy ktoś umie sie wypowiedziec w temacie różnicy miedzy biala i czarna wersja tzn czy biała tylna klapka jest zrobiona z identycznego fajnego materialu jak czarna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Prawdopodobnie tak, w ręku białej jednak nie trzymałem. Ogólnie czarna wersja jest bardziej elegancka, prosta i minimalistyczna (zwłaszcza przód). Nie widać też na niej tak bardzo nie do końca równego położenia przedniej kamery. Biała za to ma bardziej srebrne akcenty, dzięki czemu o wiele lepiej pasuje do kolorowych klapek i etui. Kwestia preferencji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, jakie macie karty sd w swoim motkach i czy macie zapisane aplikacje na karcie sd. Pytam ponieważ niedawno zakupiłem 64 gb klasa 10 i przenioslem aplikacje, które mogłem, na kartę sd a po pewnym czasie karta zaczeła się sama odłączać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Moja X Play właśnie pojechała do Teleplanu z uszkodzonym mikrofonem do rozmów. Zaczął działać bardzo niekonsekwetnie, potrafił wyłączyć się na kilkanaście (!) godzin po czym znowu działać bez problemu. Co ciekawe, w momentach "wyłączenia" mikrofon nie działał tylko w trybie normalnej rozmowy, tryb głośnomówiący działał w porządku. Problem występował i przy rozmowach 3G i przy Wi-Fi. Factory Reset nic nie dał.

Trochę boję się, że serwis uzna że "problem u nich nie wystąpił" i zostawi mnie z ręką w nocniku. No ale zobaczymy, dam znać ;)

Edytowane przez Majk3lu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Również posiadam X Play. Macie u siebie problem z dźwiękami systemowymi? Podam pare przykładów żeby naprowadzić.

Ktoś do mnie dzwoni, pierwszy sygnał dzwonka jest cichy, kolejny głośny.

Mam włączony dźwięk stukania podczas pisania na klawiaturze, gdy zaczynam pisać to pierwsze dźwięki są ciche i z czasem robią się głośniejsze.

Aplikacja messenger. Ktoś do mnie pisze, dostaje bardzo cichy, a czasami nawet brak, dźwięku powiadomienia, kolejny już jest głośniejszy i kolejny już najgłośniejszy.

I najlepiej sprawdzam to u siebie gdy jestem na pulpicie (telefon podgłoszony na maxa), daje vol- (nic nie słychać), później vol+ (już coś ledwo), vol+ (już głośniej), vol+ (głośność na max).

Chodzi ogólnie o to że głośność dźwięków mi narasta. Po za tym strasznie irytującym problemem telefon chodzi świetnie. Może jedynie podczas rozmowy, głośniczek mógłby być głośniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że w moim egzemplarzu ekran jest nieco żółty na górze. W sumie to nie przeszkadza i normalnie raczej tego nie widać, ale jeśli ekran jest biały i przewrócę w tryb horyzontalny wtedy widać jakby taką żółtą łunę od strony gdzie jest aparat. Zauważył ktoś u siebie coś podobnego ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

U mnie nic takiego nie występuje. Ekran i bateria to dwie najmocniejsze strony tego telefonu - są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi