Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - opinie, wrażenia z użytkowania

Rekomendowane odpowiedzi

rafi22

A jakie sa Wasze opinie odnośnie Motoroli Moto X Play pod względem "palcowania"? Z kilku przeglądanych telefonów dzisiaj, wydawało mi się, że Motorola najlepiej pod tym względem wypada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Być może jest całkiem dobrze( z mojej mimo wszystko przy użyciu dobrej szmatki jak już się coś pojawiło ciężko schodziły, ale nie ryzykowałbym używania smartfonu bez szkła na ekran, raz ochrona przed zarysowaniami, dwa nie trzeba się delikatnie obchodzić i spokojnie wycierać palcowania o spodnie  a trzy ochrona ochrona i jeszcze razochrona, serio szkło może uratować bądź zmniejszyć skutki po upadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Właśnie zamówiłem swoją Motorolę Moto X Play bezpośrednio w sklepie X-Kom za 1329 zł i czekam na przesyłkę. Bawiłem się nią chwilkę w sklepie, ale uprzejmość sprzedawców zbliżona do natarczywości nie pozwoliła mi dobrze poznać telefonu. Mam do użytkowników pytanie co do sposobu blokowania telefonu. Mianowicie chodzi mi o to czy koniecznie muszę użyć przycisku power czy możliwe jest też tzw. podwójne tapnięcie w ekran. Podobnie interesuje mnie sposób wybudzenia inny niż użycie przycisku power.  

Myślę, że użycie przyciski power jest kiepskim rozwiązaniem zwłaszcza jak mamy założone etui.

Kilka dni temu zwróciłem do Play LG G Flex 2, który podobał mi się ze względu na nietuzinkowość, ale kiepska pomimo 3000 mlAh wydajność ( czas pracy) zdyskwalifikowała Flexa.

Aparat Flexa zaadoptowany ze słynnego LG G3 też nie jest jakąś rewelacją.Ciekawe jak wypadnie aparat Motoroli w porównaniu do LG Flex2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up
    Odblokowujesz przyciskiem power. Telefon ma również ciekawy system powiadomień. Wystarczy go poruszyć i masz informację o ewentualnych sms-ach, połączeniach, mailach. Do telefonu możesz dokupić ETUI które po otwarciu automatycznie wybudza telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje jeszcze kwestia zablokowania, czy również przyciskiem power, czy może jest inny sposób?

Edytowane przez xdziUnia92
    Dziękujemy za pomocą przycisku postaw piwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przycisk lub odkładasz i blokuje się sam po określonym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trochę niedogodne. Blokowanie przyciskiem power przez etui-kiepska sprawa. 

Znalazłem w sieci taki film z porównania kamery Moto X play i LG G4   

zaskakujące jak niewiele ustępuje (albo i nie) flagowcowi.

Może coś na ten temat napiszą posiadacze.

Decydując się na Motorolę brałem pod uwagę czas pracy na baterii, kamerę i wyświetlacz.

Procesor nie jest dla mnie taki ważny bowiem nie gram w żadne gry.

Mam nadzieje, że Motka będzie dobrym wyborem

Właśnie otrzymałem wiadomośc z X-Kom, że nadali przesyłkę

Połączony post:

Przepraszam dopiero zauważyłem film nie dotyczy Motoroli Moto X Play, a wyższego modelu. Już byłem pełen euforii, że kupiłem taki wspaniały telefon

Edytowane przez xdziUnia92
    Zdjęcia i filmy umieszczamy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

@@wypydar

To muszę cię pocieszyć, że w Moto X Play znajduje się ten sam sensor co w X Pure/Style. Jedyną różnicą jest brak nagrywania w 4K i prawdopodobnie ciut gorsza stabilizacja przy nagrywaniu wideo (ale tego nie mogę potwierdzić, bo filmów zwyczajnie nie nagrywam) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ważne są również filmy bo mam dwóch wspaniałych wnuków (bliźniaki 4 miesiące) i czasami w nieoczekiwanych momentach zaczynają się tak wygłupiać, że nie ma czasu sięgać po profesjonalny sprzęt żeby to uwiecznić( trzeba go przy tym mieć-- syn ma, dziadek nie), a w obecnej dobie okazjonalne krótkie filmy w zadowalającej jakości można nagrać telefonem.

Dziadek kasę inwestuje w budowę domu żeby wnukom zapewnić godne warunki życia, a co się z tym wiąże portfel ciągle pusty. Dlatego wybór padł na Motorolę Moto X Play. 

Jakość ( reklamowana) zdjęć i filmów miała tu w dużej mierze decydujące znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwośc włączenia % baterii na pasku?
    Od wczoraj szukam tej opcji.
    Jeżeli nie, to w jaki sposób sobie z tym poradziliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi