Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy posiada diodę powiadomień LED?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma diody. Powiadomienia na ekranie są wyświetlane.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

#kocham_to_forum_i_ich_backupy

napisze jeszcze raz bo może się przydać: moto x play posiada białą diodę powiadomień niedostępną na stock systemie i kernelu, trzeba zmienić kernel i wtedy jest dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj troszkę bawiłem się troszkę Motorolą w Media.. Nie przypadły mi tylko do gustu te duże ikony. Czy idzie je w jakiś sposób zmienić? Chciałbym to wiedzieć przed ewentualnym zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

wszystko zależy od launchera np w L launcher masz możliwość procentowej zmiany wielkości ikon, lub odpowiednie dostosowanie siatki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj troszkę bawiłem się troszkę Motorolą w Media.. Nie przypadły mi tylko do gustu te duże ikony. Czy idzie je w jakiś sposób zmienić? Chciałbym to wiedzieć przed ewentualnym zakupem ;)

sam na początku miałem mieszane uczucia co do ikon ale po ponad miesięcznym użytkowaniu już sie do nich przyzwyczaiłem.na podstawowym oprogramowaniu nie udało mi sie ich zmniejszyć  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie: czy próbował ktoś nagrywać filmy w głośnym otoczeniu ? mam na myśli koncert, imprezę, w pobliżu głośników. Czy nagrany dźwięk jest wtedy "charczący"  ? czy telefon go w jakiś sposób konwertuje ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Nie da się, Moto X Play bardzo słabo radzi sobie z zagospodarowaniem rozdzielczości, praktycznie w ogóle nie zagospodarowywuje faktu, że ma duży 5,5-calowy panel. Przy tej same rozdzielczości na mniejszym (5,2") ekranie, Nexus 5x jest w stanie zmieścić więcej traści niż Moto:

Edytowane przez penguino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarek59

Pytanie dotyczy aplikacji, które po wyjęciu z pudełka zainstalowane są w telefonie? 

Oczywiście nie chodzi o te pochodzące od googla a od firm trzecich. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jest zainstalowany tylko asystent "Moto" oraz "Motorola Migrate" do przenoszenia danych. Poza tymi dwoma nie ma żadnych dodatkowych. 

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi