Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek59

@up

Dzięki, to dla mnie ważne ponieważ mam zamiar kupić ten telefon. Wybór był dla mnie prawie oczywisty, albo Nexus 5x albo Moto X Play. Wygrywa większa bateria.

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up
    jeszcze u mnie była zainstalowana aplikacja "Connect".

Co do Nexusa 5x bym się wstrzymał podobno mają jakieś problemy z wyświetlaczami podczas ładowania... 

Edytowane przez pablo183

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto brać moto x play za 1299zł? (promocja w x-kom) Czy lepiej jeszcze poczekać aż cena spadnie?

Dodatkowo czy telefon daje radę podczas normalnego użytkowania (internet, nie zależy mi na grach)? Z negatywnych opinii wnioskuję, że z grami jest największy problem, tzn. to jest jego największa wada - dobrze wnioskuje?

Edytowane przez blezur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena cały czas będzie się zmieniać. Miesiąc temu kosztował ok 200 zł więcej. Idą święta waluty drożeją wiec cena może wzrosnąć chodź nie koniecznie. Osobiście jestem z neta zadowolony mam go w Red Bull (play). Któregoś dnia musiałem udostępnić go dla laptopa i wszystko działało ok. W gry też nie gram to się nie wypowiem. Doskonałą rzeczą w tym tel jest bateria i codziennie użytkowanie (internet, dzwonie, nawigacja, sms, aparat)

Mam jeszcze pytanie do użytkowników. Jak Wam długo ładuje baterię? Ok godziny 20 podłączyłem go jak było 7% po 3 godzinach mam 75%.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pablo183

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ładowania baterii to mam raczej podobnie, przy takiej pojemność dali ładowarkę, która na wyjściu ma 1100mAh (z pamięci podaje +/-). W moim poprzednim telefonie LG G2 z baterią 3000mAh była ładowarka, która miała na wyjściu 1500mAh ładowała się chyba koło 2.5-3h nie pamiętam dokładnie.

Motorola mogła dać lepsza ładowarkę, ta z zestawu przy takiej baterii to trochę kpina. Jedyny plus, że ma dwa wyjścia, więc G3 żony się dodatkowo ładuje. Mam też wrażenie, że jak ładują się oba telefony naraz, to trwa to dłużej. 

Myślę, że specjalnie dali taka, aby ludzie po przeczytaniu o Turbo Charge szybciutko sobie dokupili ładowarkę, która naładuje telefon w 1.5h. Kasa zarobiona...

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Dodatkowo czy telefon daje radę podczas normalnego użytkowania (internet, nie zależy mi na grach)? Z negatywnych opinii wnioskuję, że z grami jest największy problem, tzn. to jest jego największa wada - dobrze wnioskuje?

Do internetu się jak najbardziej nada tylko miej na uwadze, że Motorola skopała skalowanie i na dużym 5,5 calowym ekranie mieści się mniej treści niż u wielu konkurentów mających 5-5,2 cala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ładowania baterii to mam raczej podobnie, przy takiej pojemność dali ładowarkę, która na wyjściu ma 1100mAh (z pamięci podaje +/-). W moim poprzednim telefonie LG G2 z baterią 3000mAh była ładowarka, która miała na wyjściu 1500mAh ładowała się chyba koło 2.5-3h nie pamiętam dokładnie.

Motorola mogła dać lepsza ładowarkę, ta z zestawu przy takiej baterii to trochę kpina. Jedyny plus, że ma dwa wyjścia, więc G3 żony się dodatkowo ładuje. Mam też wrażenie, że jak ładują się oba telefony naraz, to trwa to dłużej. 

Myślę, że specjalnie dali taka, aby ludzie po przeczytaniu o Turbo Charge szybciutko sobie dokupili ładowarkę, która naładuje telefon w 1.5h. Kasa zarobiona...

właśnie... Wczoraj również przez chwilę ładowałem zestaw głośno mówiący i zwróciłem na to uwagę. Co więcej wydaje mi się że na jednym wyjściu ładuje wolniej na drugim szybciej ale w to zbyt nie wnikałem jeszcze i mogą być to błędne odczucia. Co do ładowarki mogli się postarać bardziej. Ładowarka o jakiej piszesz kosztuje około 100... ale motorola już chyba tak ma że często oszczędza na ładowarkach np Moto G gdzie w ogóle jej nie daje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    komosj

W Polsce widziałem, że szuflada karty sim ma jeden slot, na filmach na YT idzie znaleźć modele z szufladą na 2 simy. Sama szuflada jest tej samej wielkości tylko w miejscu gdzie w Polskiej wersji jest plastik tam jest kolejny slot. Zapewne wersja dual sim nie różni się tylko szufladą ale i hardwarem ale jak ktoś wie coś więcej to proszę o info.

Edytowane przez komosj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mój kolega kilka dni temu sprzedał HTC One m8s i zakupił Motorolkę X Play. Teraz twierdzi, że mimo podobnych bebechów Motorola jest lepsza...wspominał o aparacie, oprogramowaniu-chwalił czysty android i bardzo zachęcił mnie osoągami baterii..., czy faktycznie warto pożegnać się z m8s na rzecz Motorlki X Play. Bardzo mi się ten telefon spodobał, czysty android! Teraz mam HTC ONE m8s. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

bateria wymiata bez dwóch zdań, oprogramowanie też (jeśli naprawili błędy z zacinaniem) zawsze też idzie jakiś custom wgrać;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi