Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli są problemy z przycinaniem softu-optymalizacja...to akurat do naprawy poprzez poprawki jeśli Motorola będzie chciała wydać :) Cholerka smak mam na ten telefon...myślę, że 1000 zł byłaby szansa za one m8s dostać 400 dokładam i ....cholerka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Ze swojej strony muszę niestety zwrócić uwagę na bardzo słabą jakość serwisowania urządzenia. O ile kontakt z serwisem w porządku, o tyle nie mają części i czekanie na nie w moim przypadku trwało prawie miesiąc zanim na własne życzenie nie poprosiłem o zwrot urządzenia. Co zresztą obyło się przy niemałym zdenerwowaniu serwisu.

Edytowane przez Majk3lu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o to akurat minus ...chociaż regeneris który serwisuje htc też ma opinię słabą...trudna sprawa może jeszcze jakieś info odnośnie ewentualnej zmiany na motkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

bateria wymiata bez dwóch zdań, oprogramowanie też (jeśli naprawili błędy z zacinaniem) zawsze też idzie jakiś custom wgrać ;)

Oprogramowanie też? Pod jakim względem? Nakładka HTC jest lekka i jest równie dobra, albo lepsza niż czysty Android.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś porównanie co do jakości dźwięku z S3/N5/G2/M8? chodzi mi o jakość na słuchawkach. Co do wydajności, wgranie custom kernela poprawia znacząco wydajność? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie S3, ale do Note2 (ten sam rocznik) - jakość moim zdaniem minimalnie gorsza. Nie jestem audiofilem i przyzwyczaiłem się w chwilę, ale pierwsze wrażenie było takie, że wysokie tony są trzeszczące na tych samych słuchawkach i ustawieniach powerampa w porównaniu do Note2. Po delikatnej edycji w korektorze jest ok. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce widziałem, że szuflada karty sim ma jeden slot, na filmach na YT idzie znaleźć modele z szufladą na 2 simy. Sama szuflada jest tej samej wielkości tylko w miejscu gdzie w Polskiej wersji jest plastik tam jest kolejny slot. Zapewne wersja dual sim nie różni się tylko szufladą ale i hardwarem ale jak ktoś wie coś więcej to proszę o info.

Ktos cos wie wiecej na ten temat? Ponoc mozna wyjac ten plastik i po wgraniu oprogramowania z wersji XT1563 (EU to XT1562) wszystko dziala jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest z płynnością i skalowaniem stron internetowych? Czy w ogóle występują jakieś przycinki itp.? Gdzieś widziałem filmik, jak gość przeglądał neta i mu się przeglądarka przycinała. Zastanawiam się poważnie nad kupnem tego telefonu. Nie zmieniam często urządzenia i tutaj mam drugie pytanie, czy ten telefon da rade wytrzymać ze 2 lata? Nie okaże się, że za jakieś pół roku, nie będzie dawał rady, przy bardziej wymagających aplikacjach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z tym telefonem wytrzymałem tydzień i zamówiłem s6. Po 2 dniach bez restartu po odblokowaniu ekran startowy się przeładowuje, freezy telefonu przy przeglądaniu stron, aktualizacja i jednoczesne zezwolenie na instalacje innej aplikacji - kolejne freezy, 2 krotne ubicie tomtom'a w trakcie jazdy - nie było żadnych innych aplikacji w tle. Aparat po przesiadce z s6 - tragedia. Jedyne 2 plusy to wielkość wyświetlacza i żywotnośc baterii. Ale to dla mnie mało ważne.
    Na święta czeka mnie ponad 700km jazdy i nie wyobrażam sobie aby ubiło mi nawigację która pokazuje opóźnienia w ruchu i inne informacje na bieżąco.
    Pobawiłem się, nie dla mnie. Moto będzie miało nowego właściciela a ja wracam do S6.

Edytowane przez Damian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi