Skocz do zawartości
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Jest dużo sprzecznych źródeł na ten temat, jeżeli tańszy 820, 816, e8 miałby dostać 6.0 a my nie to zagranie bardzo nie ładne że strony HTC. Miejmy nadzieję że jednak dostaniemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Od kilku dni przeszukuję internet w poszukiwaniu informacji dotyczącej tego, czy nasz telefon otrzyma sense 7...nic konkretnego nie znalazłem. Nie chodzi mi o numerki tylko o to, że pobierając motywy nie można na sense 6 ustawić wszystkich zmian jakie wprowadza nowy motyw ( np. tło sms) ponieważ sklep z motywami jest dostosowany do sense 7 a niektóre motywy są naprawdę piękne  Oczywiście w sms można zmienić tylko według kilku opcji tło wbudowanych w aplikację sms ale te kolory...jedyne co znalazłem to stroną i informacjami o zmianach systemu w telefonach HTC - http://www.htc.com/pl/go/htc-software-updates/#device-content. Do sedna może ktoś z Was drodzy Forumowicze posiada informacje lub jakieś przecieki dotyczące tego, kiedy otrzymamy sense 7. Dziękuję z góry za informacje i pozdrawiam.

Edytowane przez baca01
edycja tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre informacje. Czy masz źródło tego info. Chętnie bym poczytał lub śledził co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Nawet w HTC Polska nie wiedzą czy będziemy mieli 6.0 dla naszych m8s. Ogólnie to pracują tam ludzie malo zorientowani, nie potrafią udzielić żadnych dodatkowych informacji, tylko suche dane jak w internecie

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up właśnie obawiam się żeby nie było jak z Note 2, który kiedyś miałem od nowości...dostał jedną poważną aktualizację taki topowy model wtedy i myślę,że teraz też wyrabia z innymi. Oby HTC one m8s nie podzielił jego losu, bo telefon naprawde fajny i dobrze mi się na nim pracuje...nio bateria ale, który model ma idealną?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi