Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Po cichu liczę że dostaniemy, jeżeli taki desire 820 ma mieć androida m , to nasz m8s tym bardziej. Parametry praktycznie te same, tylko nasz jest takim pół flagowcem

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hal_

Użytkując od jakiegoś czasu różne HTC  mogę powiedzieć, żebyście się zbytnio nie napalali. Byłaby to miła niespodzianka.

Edytowane przez hal_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, że jest tyle sprzecznych informacji na temat marshmallow, miejmy nadzieje, dostaniemy, zwłaszcza, że miałem do wyboru desire 820 i m8s, zdecydowałem się na m8s, 820 ma zapowiedzianą aktualizacje a m8s nie, ciekawe jak się to rozwinie..\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

W sumie to 6.0 nie jest jakaś rewolucja wobec lolipopa, najbardziej zależy mi na poprawie płynności działania interfejsu. Jak nie będzie 6.0 dla naszych m8s to HTC straci w moich oczach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by na to nie spojrzeć byłoby to mocno nie w porządku, skoro modele typu 816 czy 820 mają go dostać to dlaczego my nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

W sumie to 6.0 nie jest jakaś rewolucja wobec lolipopa, najbardziej zależy mi na poprawie płynności działania interfejsu. Jak nie będzie 6.0 dla naszych m8s to HTC straci w moich oczach

Otóż zmiany w kolejnej wersji są duże. Nie chodzi o interfejs. Za interfejs w HTC odpowiada HTC nie Google. Na oficjalnej liście nie ma M8S.

HTC w mojej opinii słabo wspiera swoje urządzenia. Natomiast tragedii nie ma. Android do codziennego używania ma absolutnie wszystko. Brak natomiast aktualizacji skutkować będzie w czasie brakiem aktualizacji aplikacji typu gmail itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi