Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

rakers

Pewnie tak. Robią wokół tego sense tyle halo. A umówmy się. Nie wnosi w zasadzie nic. Powinni update do sklepu dac dla wszystkich urządzeń HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

A tak z ciekawości to mógłby ktoś konkretnie w podpunktach napisać jakie zmiany wnosi nowy sense 7 ? widziałem w Media Markt HTC One M9 z sensem 7 i jakoś większych wizualnych zmian nie zauważyłem

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Z tego co się orientuję HTC M8s dostanie Antka 6.0 plus Sense 7. Wiadomo również, że będzie to 2 kwartał. Na luty raczej bym nie liczył. Zawsze jest poślizg ale najważniejsze, że będzie. Był bym wielce zdziwiony gdyby nie dostał skoro to poprawka zeszłorocznego flagowca, który im za bardzo nie wyszedł a jest z kwietnia tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Po czym wnosisz że im nie wyszedł? Jakieś konkretne argumenty i dane.

Edytowane przez Szymon035
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Chodzi o to, że bebechy ma słabsze od m8 w wybikach w antutu odstaje jak diabli, poza aparatem, który poprawili nic lepszego nie zrobili od m8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Poczekamy i zobaczymy, HTC a9 też nie ma super mocnych bebechow a marshmallow działa płynnie. Bencgmarki to nie wszystko, liczy się optymalizacja a w tym HTC zawsze było dobre

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up optymalizacja dobra w htc one m8s...przepraszam ale pół roku się starałem przekonać do htc one m8s ... bateria słabo mimo wszystko procek oby dźwignął 6.0 bez jeszcze większych problemów niż na piątce. Teraz mam telefon z prockiem 810 i różnica w wydajności i szybkości w porównaniu z htc one m8s to przepaść, celowo nie podaję modelu i firmy, żeby nie było że coś sugeruję itp. bateria o niebo lepiej a obecny telefon to 5.5 cala...tyle. One m8s jak pisał kolega dwa posty wcześniej to do m8 nie ma szans a miał być ulepszeniem m8. na nowym telefonie jest płynność na m8s poza wykonaniem to z wydajnością było na 3+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zaktualizowało mi większość usług htc :homescreen, locksckreen itd... przygotowanie pod MM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi