Skocz do zawartości
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

KeeloO

trzymaj az zgasnie 

[Dodano: 17 maj 2016 - 22:20]

Niby wszystko na plus ale u mnie górna belka nadal laguje po pierwszej czesci aktualizacji przstala klatkowac a teraz znowu to jakaś kpina 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa. Power + vol + dał radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie jak zmienić widok dialera do wybierania numerów na poprzedni tzn. na czarny a nie biały? mega mnie to irytuje. Znalazłem "kolor wybierania numerów"  w personalizacji, ale nie można tam nic wybrać poza "domyślny". dzięki, acha jeszcze jedno, z belki znikneła ikonka "oszczedzanie energii" u Was też? wiec teoretycznie nie wiadomo kiedy to mam właczone :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi oszczędzanie energii nie zniknęło.

Trochę mnie drażni nowy dialer i kolorystyka smsów ale pewnie parę dni i się człowiek przyzwyczai.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo
    Napisano (edytowane)

@@bartekpl @@mondeoklub sprawdźcie ustawienia => personalizacja => kolor klawiatury.

Jeżeli tam nie będzie możliwości zmiany koloru to musicie edytować swój motyw na stronie https://themes.htc.com/

Kolorystykę smsów można zmienić w ustawieniach sms. Wiadomości => ustawienia => ogólna => pesonalizacja.

Edytowane przez skolsiwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś czy da się ustawić w " oszczędzanie energi " żeby były wibracje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scca
    Napisano (edytowane)

No a dla CID_T-MOB101 dalej nie ma aktualki...

Edytowane przez scca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@bartekpl @@mondeoklub sprawdźcie ustawienia => personalizacja => kolor klawiatury.

Jeżeli tam nie będzie możliwości zmiany koloru to musicie edytować swój motyw na stronie https://themes.htc.com/

Kolorystykę smsów można zmienić w ustawieniach sms. Wiadomości => ustawienia => ogólna => pesonalizacja.

Dzieki za info, ale z tego co przeglądam te motywy  ich edycje to nie widzę, żeby tam sie dało ingerowac w kolor klawiatury do wybierania numerów. Owszem można zamienic tło sms, churki w sms, czy czcionki i ikony. Ale za chiny nie wiem jak zmienić tą białą klawiature przy wybieraniu numerów telefonów :/ Wg mnie dużo gorzej to wygląda od wczesniejszej wersji. Moze ktoś to jeszcze opanuje :/

Dodatkowe z mojej strony rzeczy, które zauwazyłem. Ekran jest ciemniejszy niż wczesniej wg mnie. Dodatkowo jest problem z sygnałem gps. Czytałem, ze taki problem u innych wystepuje przy właczonym oszczedzaniu energii. Macie znaczek oszczedzania energii na belce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo
    nie widzę, żeby tam sie dało ingerowac w kolor klawiatury do wybierania numerów

@@bartekpl musisz wejść w zaawansowaną edycję bodajże, tam na stronie co podałem i praktycznie wszystko możesz zmienić. Oczywiście wszystko to musisz zrobić na komputerze i będąc zalogowanym na to samo konto co na telefonie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z innej beczki bo kolory to rzecz mało ważna; natomiast..... ustawienia - zasilanie - optymalizacja baterii.. rozwinąć i filtr; nie zoptymalizowana i wszystkie aplikacje.. wybieram wszystkie aplikacje i do póki nie wyjdzie się z tego jest ok jak wyjdzie wstecz to już to wyłącza.. jak to ogarnąć bo robiłem to kumplowi gdy dostał andka 6.0 na disire 820 i ma to wł. a bateria mu trzyma poezyjnie sporo.. jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi