Skocz do zawartości
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

skolsiwo

@@jareksol tłumaczyłem to już w tematach przy aktualizacji do MM dla M8, M9 i Desire 820.

Optymalizacja jest domyślnie włączona dla wszystkich aplikacji poza tymi, które nie mogą być optymalizowane. I to właśnie te aplikacje widzisz po wejściu w zakładkę "optymalizacja baterii", bo ten widok jest ustawiony jako domyślny i tego nie da się zmienić. Pozostałe aplikacje są cały czas optymalizowane.

Jeżeli jakiejś apce wyłączysz optymalizację to pokaże się ona z tymi które nie mogę być zaktualizowane, czyli w widoku domyślnym.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie widzę, żeby tam sie dało ingerowac w kolor klawiatury do wybierania numerów

@@bartekpl musisz wejść w zaawansowaną edycję bodajże, tam na stronie co podałem i praktycznie wszystko możesz zmienić. Oczywiście wszystko to musisz zrobić na komputerze i będąc zalogowanym na to samo konto co na telefonie.

Dzięki da się, ale raczej nie dojde do tego etepu zeby zmienić bo trzeba iść krok po kroku, po drodze m.in. wgrywać ikonki "wszystkie aplikacje" a nie wiem skąd taka ikonkę wziąć ;) a bez tego nie chce puścić dalej. Może kiedyś ... w kazdym razie da się spersonalizować na maksa jeśli chodzi o wygląd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@bartekpl jeżeli edytujesz swój profil to możesz po prostu kliknąć dalej i powinno wszystko zostać tak jak jest. Jeżeli nie, to masz tam kilka domyślnych do wyboru (zestawów ikon itd.). Także na pewno da się to zrobić, tylko że ja to dawno robiłem i nie pamiętam dokładnie jak to tam działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ikonki oszczędzania energii na belce faktycznie nie ma mimo włączonego trybu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KeeloO

Generalnie wydajność na plus. Tylko powiedzcie mi, czemu rozwijanie szybkich ustawień z pasku powiadomień tak szarpie w pionie? W poziomie jest okej, gładko i 60fps. Tylko u mnie?

U mnie tez nie jest tak płynnie po pierwszej cześci wydawało mi sie ze naprawili to i było płynnie nie wiem jak mozna bylo tak zepsuć ze belka klatkuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka ma tylko 1 tryb swiecenia...Belka mi nie klatkuje aczkolwiek czasem jak na blokadzie ekranu ja wyciagne to nie chce sie schowac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja właśnie przywróciłem fona do fabryki i instaluje właśnie 2 część update'u. Mam tylko jedno pytanko bo instalacja pewnie trochę potrwa, mianowicie czy karta sd działa jako pełnoprawna pamięć na apki bez kombinacji? w sumie to był jedyny powód dla którego złamałem bootloader i zrootowałem fona

edit: już wszystko wiem, chciałem użyć karty sandisk ultra 64GB UHS I to mi wyświetliło że minimum to karta UHS III ;/

[Dodano: 19 maj 2016 - 00:33]

No i żeby nie było zbyt pięknie, nie działa mi sklep tzn jak chce coś zaktualizować to wywala mi błąd [DF-DLA-15], a jak chce zainstalować coś nowego to wywala mi że nie jestem zalogowany na konto google a jestem na przemian z tym pierwszym błędem;/

edit: dla potomnych, pomógł factory reset, mimo iż instalowałem update na świeżo zainstalowany rom to nie obyło się bez problemów jak widać;p sklep już działa :)

Edytowane przez Piterosss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC One M8s nie brandowany aktualizacji brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KeeloO

Latarka ma tylko 1 tryb swiecenia...Belka mi nie klatkuje aczkolwiek czasem jak na blokadzie ekranu ja wyciagne to nie chce sie schowac...

U mnie tez sie nie chce schowac ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi