Skocz do zawartości
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie potwierdzę...Jeszcze nawet raz mi się telefon nie zawiesił ani nie miał lagów...Wszystko działa bardzo płynnie i szybciutko.(tel. w orange)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura! M8S póki co ma najgorzej zoptymalizowany system ze wszystkich HTC! Przycięcia, lagi.. brak tego co mam w M7.. Nawet w Mobzilli sam powiedział że telefon z takimi bebechami powinien cykać perfekcyjnie.. oby 6.0 nie zepsuli więc lepiej poczekać jak szybciej mają wydać bubla...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hal_

@@hal_ Czyli wnioskuję iż twój one m8s działa bardzo wydajnie, bez lagów. 

kurcze, szkoda że mi tak nie działa.... 

Użytkownicy m8s mogą potwierdzić że oprogramowanie jest niezoptymalizowane, i zacina się.

Więc chyba najwyższy czas to poprawić :)

Czasami zdarzają się przycinki, ale nie jest to dla mnie irytujące. Ogólnie dobrze oceniam ten telefon z tym oprogramowaniem. Jeśli chcesz mieć mega płynność to może faktycznie zmień telefon na iphona.

[Dodano: 21 marzec 2016 - 17:21]

Pozostaje nam czekać na MM. Mam nadzieję, że spożytkują bardzo dobrze ten czas.

Edytowane przez hal_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lagi są i chyba zawsze będą w Androidzie, choć wydaje mi się że M8s radzi sobie bardzo dobrze. Ale to może dlatego że patrzę się przez pryzmat poprzedniego telefonu, Galaxy S2. Ale wiecie panowie, M8s ma sporo gorszy procek od tego w M8 - bardzo dobrze widać to nawet w aplikacji aparatu gdzie procek nie ogarnie rozdzielczości 4k lub 1080p 60fps :(. Liczę na to że jest możliwość odblokowania tego w Androidzie 6.0 (zwłaszcza 60fps 1080p by mi się przydało lub 720p 60fps ale 2x większy bitrate niż ten co jest teraz).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby obiektywnie powiedzieć.... działa płynnie ale optymalizacja systemu nie jest jednak jego mocną stroną. Xperia Z pracująca na tym samym systemie pracowała mi o niebo płynniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do HTC Polska z pytaniem kiedy planuje aktualizacje do m8s. Otrzymałem informacje że aktualizacja będzie gotowa gdy na ekranie telefonu pojawi się komunikat o dostępności aktualizacji....

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie jesteś jedyny - tak samo odpisali mi na ich Facebookowym profilu :ayfkm:

Edytowane przez skolsiwo
Nie cytujemy posta poprzedzającego. Używamy opcji @Wspomnij, lub @up.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up 

No to muszą mieć przygotowaną odpowiedź , ponieważ ja własnie też pisałem do nich na Facebooku. Na początku rozmowy wpisują tylko imię osoby , której odpowiadają.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwisz się?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@zales00

Trochę źle o nich to świadczy, zwłaszcza że coraz więcej fanpage dużych firm ma lepszych redaktorów/administratorów a nie takich sztywnych jak HTC. Zastanawia mnie tylko czy oni to wiedzą a nie mogą powiedzieć, czy po prostu nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi