Skocz do zawartości
krucydeo

Czy o Android Marshmallow musimy zapomniec? Na to wyglada.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko podchodzić indywidualnie do 200 takich samych zapytań o m8s czy 1000 do m8 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i ciężko , ale w koncu to my jesteśmy ich klientami a każda dobra firma podchodzi indywidualnie do swoich klientów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BN9k31b.png

Nie wiem, czy to oznacza że już aktualizacja jest w niektórych regionach? Oby ^^

EDIT: Czytając inne odpowiedzi HTC to jest masakra :lol2:   Jakiś gość napisał że przegrzewa mu się One M9 a oni mu odpisali "dziękujemy za feedback, postaramy się w przyszłości poprawić nasze telefony". No dbają o klientów nie ma co.

Edytowane przez skolsiwo
Obrazki wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem dzisiaj do HTC Polska i powiedzieli , że aktualizacja już jest tylko nie w Polsce i stopniowo będzie udostępniana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i pięknie...... Ciekawe kiedy tą aktualizacje udostępni Play 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Nigdzie w internecie nie pisze że m8s ma już aktualizacje, gdyby miał to ktoś napisalby na jakimś forum. Panowie w HTC w ogóle się nie interesują swoją pracą, jednym mówią że aktualizacja będzie w maju, innym że już jest, a mi mówili żeby sprawdzać stronę HTC i Kiedy będzie nowa wersja androida to przyjdzie powiadomienie w telefonie. Jednym słowem to wielka kpina, tym bardziej że tańsze telefony juz dawno mają 6.0

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Cayman Trafiłeś w samo sedno 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem m8s  6 miesięcy temu miał być topowym następcą m8 i....sprzedałem nie żałuje, dziś wchodzę na forum czasem z sentymentu i widzę, że 6.0 nie ma - htc umie narobić rabanu z promocją, szkoda, że aktualizacji nie wydają...masakra. Telefony o półkę niżej mają już innych firm - widzę, że decyzja ze sprzedażą była słuszna, szkoda m8s jest niezłym produktem ....

Edytowane przez 225rgnusmas
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Sorry za offtop ale przeczytałem że taki budżetowy Huawei p8 lite już dostaje marshmallow. Bardzo się zawiodłem na HTC i więcej nie kupię ich smartfonów

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy producent ma swoją politykę wdrażania systemu, aplikacji.. HTC obiecuje nam za nie bawiem aktualizacje ... niby maj ale może być szybciej, poczekajmy, zobaczymy..

Edytowane przez skolsiwo
Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi