Skocz do zawartości
Darex13

INFO E8 dostanie Androida 6.0 Marshmallow

Rekomendowane odpowiedzi

Walicie tymi hasłami TWRP OTA Recovery itd itp. A tutaj te osoby ktorym nie pojawia się aktualizacja, mysle ze zyją sobie na normalnym systemie jakki dostali od razu i nigdy sie nie interesowali "przerobkaami". A więc takie hasła niewiele nam mówią. Mógłby to ktoś krok po kroku wytlumaczyć ? co trzeba zrobic zeby miec te aktualizacje i gwarancje i wszystko gitt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@milosz93 jestem tego samego zdania,dlatego oddałem do serwisu,2 dni i gotowe,mój tel.jest już gotowy do wysyłki,najdalej we wtorek będę go miał i cieszył się najnowszym andkiem i głowę mam spokojną.Piszę to poraz enty i już więcej mi się nie chce poruszać tego tematu ani czytać tych postów.Skoro ktoś jest zielony tak jak ty i ja to najlepiej-serwis i najbezpieczniej.Dziękuję za uwagę  :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darex

Factory reset? Nie zamieniłeś pamięci wewnętrznej na SD? Nie dałeś szyfrowania?

Miłosz

Takie osoby to tylko serwis, nic im po radach na forum.

Edytowane przez pragnieniemariana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darex13

Karty SD nie dawałem jako wewnętrznej, bo po prostu okazało się, że mój Samsung Evo jest za wolny... W telefonie nic nie grzebałem, żadnego odblokowywania bootloadera itp. Po wgraniu oczywiście poszło przywrócenie ustawień fabrycznych. Powinno być wszystko dobrze, a nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradnik o tym jak zaktualizować telefon nie mając OTA w dziale technicznym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darex

Factory reset? Nie zamieniłeś pamięci wewnętrznej na SD? Nie dałeś szyfrowania?

Miłosz

Takie osoby to tylko serwis, nic im po radach na forum.

No i jakoś po podpowiedzi Nex7Pro, zrobiłem to od razu. Prosta sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rano mi zainstalował 1/2, zaktualizował aplikacje i wesoło się uruchomił. I co dalej? :) Ile trzeba czekać na 2/2 część aktualizacji?

Edytuję: z ciekawości wlazłem do opcji aktualizacji i okazało się, że może mi to 2/2 łaskawie zainstalować, ale czemu sam tego nie proponował? :/

Edytowane przez Bartholomew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsze jest to, że bez modyfikacji, nie ma możliwości powrotu np. z 6.0.1 do 4.4.2, jeśli z systemem będzie coś nie do końca po naszej myśli. Czy jestem w błędzie?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sernik92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Potrzebne jest S-OFF. Wtedy można robić downgrade i Andka jak i firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

UWAGA!

Wszyscy użytkownicy, którzy zaktualizowali swoje E8 do androida 6.0 Marshmallow, a chcą podzielić się wrażeniami z jego użytkowania, bądź jeszcze nie dokonali aktualizacji, a są ciekawi jak nowy system się spisuje, proszeni są o pisanie w następującym wątku:

http://forum.android.com.pl/topic/275996-android-60-marshmallow-dla-htc-one-e8-wra%C5%BCenia-opinie-dyskusja-og%C3%B3lna/

Przypominam również, iż niniejszy wątek nie służy do dyskusji na temat działania nowej wersji systemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi