Skocz do zawartości
Darex13

INFO E8 dostanie Androida 6.0 Marshmallow

Rekomendowane odpowiedzi

aruom

Swojego lolipopa nie mam, bo kiedyś nie zrobiłem backupu. Ale ściągnąłem sobie ze strony http://snoopy-haeckers.jimdo.com/

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MM to tak naprawdę dopiero system od Googla, o którym można powiedzieć, że jest przemyślany i dojrzały.

Co do tej wersji na nasze E8, to trochę haczy, a nawet bardzo :) do tego zjada baterię w oczach i nieźle się grzeje. Jak zostanie wydany oficjalnie i nie będzie tych obecnych objawów, to będzie warto go zainstalować.

Główne zmiany dotyczą wyglądu (co normalnie nie ma miejsca w MM) oraz niektórych funkcjonalności (właściwe zmiany). W końcu HTC wpadło na pomysł, żeby dać możliwość zmiany klawiszy ekranowych, wow, brawo HTC. Jak tak dalej pójdzie, to wcześniej padną, niż dorównają konkurencji.

Dla zainteresowanych i leniwych (jak ja). Można ten system wgrać nie usuwając starych danych, czyścimy tylko cache i dalvik/(art).

Edytowane przez pragnieniemariana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swojego lolipopa nie mam, bo kiedyś nie zrobiłem backupu. Ale ściągnąłem sobie ze strony http://snoopy-haeckers.jimdo.com/

Zmieniałeś coś w telefonie czy masz bez roota i son oraz oryginalne recovery? Pytam bo chce wrzucić andka na kartę sd i przez stockowe recovery wgrać LP i się zastanawiam czy pójdzie normalnie. Edytowane przez Nex7pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aruom

Mam s-on, odblokowany bootloader, zrobiony root. Lolipopa wygrałem przez twrp z backupu ze strony http://snoopy-haeckers.jimdo.com/ . Jeżeli masz randka 4.4.2 oryginał, to możesz go uaktualnić do lolipopa przez ruu bez konieczności odblokowania i rootowania. Ale nie wiem na 100% czy jest to możliwe bo sam tego nie robiłem. Ja musiałbym zrobić s-off i zrobić downgrade hboota żeby moc wgrać przez ruu. Ale narazie mi to nie potrzebne bo przez backup zmieniam sobie oprogramowanie z 4.4.2 na 5.0.2 lub na bindroida lub na MM 6.0.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stockowym recovery, nie wgrasz a już szczególnie z karty SD. Zostaje Ci RUU lub odblokować bootloader. I nie pytaj się w tym wątku o takie pierdoły, bo nie jest to temat od tego. Śmiecisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź na nasze pytanie brzmi:

e40669f16232139b546705f172c4ebfb.jpg

Rozwiali wszelkie wątpliwości :)

Edytowane przez skolsiwo
    Obrazki zawsze wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

To, co pisze htc Polska nie ma znaczenia, oni NICZEGO nie wiedzą i w NICZYM się nie orientują

centrala przewidywała update tego modelu do andka 6 i sense 7 ale czy dotrzyma słowa zobaczymy

inna kwestia to czy brandowane z Play otrzymają bo chyba sporo jest takich własnie egzemplarzy na rynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darex13
    Napisano (edytowane)

Zapytałem ogólnoświatowy profil HTC na FB o 6.0, to powiedzieli, że w celu uzyskania informacji, żebym pisał do HTC Polska. Tam konsultant na stronie odpisał, że jeśli tak się stanie, to będzie o tym na ich stronie i na fp HTC Polska. Czyli standardowe "nic nie wiem". Pozostaje w takim razie czekać, ciekawe tylko czy jest na co. 

Edytowane przez Darex13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety HTC stał się kolejną firmą produkującą smartfony, która jeśli idziemy do nich kupić smartfon to super pięknie. Jak już kupimy to mają nas gdzieś. Chyba każdy z ans już się sparzył na brandowanym Androidzie przez producentów. Ja też czekam na update, ale zaczynam tracić nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi