Skocz do zawartości
Darex13

INFO E8 dostanie Androida 6.0 Marshmallow

Rekomendowane odpowiedzi

Darex13

Będąc na KK z Play po takim już czasie powinieneś dostać aktualizację do Lizaka 5.00 potem do 5.02 (albo od razu 5.02).

Będąc już na Lizaku oczywiście oficjalnym powinna się pojawić aktualizacja do 6.0.

Na pewno nie skoczysz z KK OTA do 6.0 od razu bo LP i MM mają inny firmware i trzeba aktualizować po koleji.KK,LP,MM.

Dokładnie. Znalazłem czas i już robi mi się etap aktualizacji 2/2 do 6.0.2

Generalnie to dzisiaj weszły takie aktualizacje, wszystkie "musowe":

1. Z KK do 5.0.2

2. HTC Mail

3. Łata bezpieczeństwa, chyba Stagefright, czy jako tak. 

4. Przejście do 6.0.2 etap 1/2

5. Przejście do 6.0.2 etap 2/2 

Podsumowując sama instalacja tych aktualizacji nie trwa super długo, ale najgorsze jest to, że po każdej (choć nie jestem pewien co do HTC Mail), jest ta optymalizacja aplikacji, która już trochę trwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale wcześniej miałeś możliwość aktualizacji do LP? Ja i wielu użytkowników nie ma możliwości przejść przez ota do LP z KK. Mi pokazało aktualizacja na samym początku, ale stwierdzilem, że nie będę aktualizował i poczekam na opinie ludzi. Potem znikła możliwość aktualizacji do LP (akcja z LTE w PLAY) i teraz mi pokazuje, że mój KK to aktualny system. Nie wyobrażam sobie, że nie będę miał możliwości aktualizacji do LP i potem do MM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@darex13

Dolaczam sie do pytania. Caly czas miales mozliwosc ale nie aktualizowales, czy do tej pory nie miales mozliwosci do lolipopa a raptem sie pojawila ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darex13

U mnie było w normie, tj. co jakiś czas wywalało powiadomienia o aktualizacji do lizaka. Może spróbujcie usunąć dane aktualizatora, ale pewnie już to nie raz robiliście. No i jak coś mój telefon jest z dystrybucji Play. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki powyżej - jeśli oboje na 100% macie oficjalne softy - nie tykane (nie custom jak ja bo nie ma w ogóle tutaj OTA) to MUSI być możliwość update'a.A jeśli tak nie jest lub w najbliższym czasie się nie pojawi to nie ma co płakać.

Wgra się o niebo lepszy Google Play Edition MarshMallow 2.0 lub VIperOne 5.02 oba na Androidzie 6.I żaden tam oficjalny soft tym ROMom nie podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie kochany, no nie ma aktualizacji. Była przez 2 dni a potem znikła. Telefon z play ale z kartą plusa. 100% oryginał nie modowany nigdy. Zrobiłem factory format z czyszczeniem cashu ale nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazuje się chyba, że Ci, którzy mają odblokowany bootloader, mają cały czas dostęp do updatu. U mnie nie ma znaczenia, jaki mam system i kiedy sprawdzam, aktualizacja zawsze jest. Dziś przez przypadek sprawdziłem OTA, bo wracałem do stocka, patrzę a tu niespodzianka.

Edytowane przez pragnieniemariana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest że jedni mają aktualizację a drudzy nie(oczywiście należę do tych drugich).

Tel.zakupiony w markecie bez SIM,sieć Play,nic nie grzebane w sofcie i nie ma aktualizacji...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    http://htc.youmobile.org tu na tej stronie można się dostać do RUU LP 5.0.1 do e8. Czy ktoś z posiadaczy e8 robił update manualnie (jest tam też instrukcja) z KK na LP i w ten sposób dostał możliwość zainstalowania MM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darex13

Chłopaki powyżej - jeśli oboje na 100% macie oficjalne softy - nie tykane (nie custom jak ja bo nie ma w ogóle tutaj OTA) to MUSI być możliwość update'a.A jeśli tak nie jest lub w najbliższym czasie się nie pojawi to nie ma co płakać.

Wgra się o niebo lepszy Google Play Edition MarshMallow 2.0 lub VIperOne 5.02 oba na Androidzie 6.I żaden tam oficjalny soft tym ROMom nie podskoczy.

Jakie są różnice? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi