Skocz do zawartości
SuperSnajper

info Marshmallow 6.x dla Z3c- dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

kshell

A czy ktoś może ma jakieś informacje czy nasz telefon po aktualizacji do 6.0 będzie obsługiwał zapis zdjęć w formacie RAW?

Znajomy z forum wczoraj pokazał mi zdjęcia jpeg i RAW zrobione na Nexusie 5. Powiedzieć, że mnie zszokowało to mało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Nie ma nigdzie żadnych informacji co tam planuje nowego wprowadzić Sony

Ale szczerze to wątpię żeby wprowadzili tą opcję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

A czemu tak sądzisz? Sony taką politykę ma? Czy ogólnie producenci?

Jak na razie chyba tylko nexus i motorola wprowadzili możliwość zapisu do RAW ale mogę się mylić.

Ja nie potrafię się pogodzić z jakością zdjęć w tym telefonie, a przesiadłem się z teoretycznie gorszego LG G2.

Jeśli nie RAW to mam nadzieję, że chociaż coś rozruszają w temacie aplikacji aparatu. Chociaż żeby dodali ustawienia do 20Mpx. Jak na razie cokolwiek poustawiać możemy tylko przy 8Mpx a wydaje mi się że jest to ograniczenie wyłącznie systemowe.

Szkoda bo podobno aparat w Z5 jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0
    A czemu tak sądzisz? Sony taką politykę ma? Czy ogólnie producenci? Jak na razie chyba tylko nexus i motorola wprowadzili możliwość zapisu do RAW ale mogę się mylić. Ja nie potrafię się pogodzić z jakością zdjęć w tym telefonie, a przesiadłem się z teoretycznie gorszego LG G2. Jeśli nie RAW to mam nadzieję, że chociaż coś rozruszają w temacie aplikacji aparatu. Chociaż żeby dodali ustawienia do 20Mpx. Jak na razie cokolwiek poustawiać możemy tylko przy 8Mpx a wydaje mi się że jest to ograniczenie wyłącznie systemowe. Szkoda bo podobno aparat w Z5 jest bardzo dobry.

Możesz wejść na temat dot. z5c są dodane zdjęcia międzi innymi przeze mnie i oceń sam, Na plus na bank 23mpix dostępne w automatyce plu mega szybki autofukus, ale są też widoczne szumy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

Obecnie wiadomo, że będzie w tym roku jeszcze oficjalnie 6.0 na Z3 compact :) Nowa koncepcja ma wejść na każdą Z-tkę ;) @Rycek0, wy macie jeszcze stary styl aparatu, czy tą co jest widoczna na reklamie Sony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Napisałem do sony w sprawie nowej app jaka była targach i mamy dostać niebawem, na xda była mowa początek listopada,zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

No bo to cała ich nowa koncepcja dlatego :) Z 6.0 dostanie każda Zetka chyba :D Oby ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tm78

Napisałem do sony w sprawie nowej app jaka była targach i mamy dostać niebawem, na xda była mowa początek listopada,zobaczymy.

Jaka forma dystrybucji?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

@@tm78 wiesz co tego to już nie wiem, może z jakąś aktualizacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi