Skocz do zawartości
patrikos23

tutorial [Z3][Z3 DUAL] Jak wgrać wersję prerooted czyli root na androidzie 5.1.1 - poradnik dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim kupiłem telefon który prawdopodobnie jest z root-owany ( aplikacja od banku mi to wykyla) teraz dostałem aktualizacje której nie da się zainstalować gdyż po ściągnięciu aktualizacji w telefonie, po jego restarcie, uruchamia się jakaś aplikacja ( recovery team czy coś w podobie nazwa) i nie mogę nic zrobić. Jak mogę przywrócić telefon do oryginalnego oprogramowania? Jeżeli muszę wykonywać skomplikowane czynności to prosiłbym o porady krok po kroku gdyż nie jestem bardzo dobry w te klocki :-) a niestety to co znalazłem na forum nie jest dla mnie do końca zrozumiałe :-)

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patrikos23
    Temat połączony z istniejącym o podobnej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych tematów.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie wieczorem zabieram się do pracy :-)

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trakcie wykonywania punktu 7 na Z3 Dual już po wykonaniu kroku "Wchodzimy w 3 opcję od góry czyli wipe and format options i musimy zrobić factory reset, wipe cache, wipe dalvik/art cache oraz clean to install a new rom. Potem cofamy się poleceniem go back na samym dole" telefon wyłączył się...

Po jego włączeniu ładuje się tylko i wyłącznie logo SONY i nie mogę zrobić nic więcej. Nie działa wejście w recovery. Generalnie nie mogę zrobić nic poza włączaniem i wyłączaniem telefonu.

Czy jest na to jakaś rada?

Edytowane przez koleczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nekser

@@koleczek flashować jeszcze raz rom flashtoolem i spróbować jeszcze raz wgrać prerooted.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lippo

poszło , dziękuję :)

jest może już recovery do  D6633_23.5.A.1.291_CE1_prerooted su2.72 recroot v4 by @@michalmx0 

Edytowane przez lippo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wisiało mi w tej pozycji ponad godzinę. Ściągnąłem na nowo softa kitkata i od 20 minut znowu mi tak wisi. Jakiś pomysł? Dodam, że mam odblokowany bootloader

mam soft w wersji 0.9.23.1, bo mam win 32 bitowy, a najnowszy flashtool jest tylko pod win 64 bitowy

lut.png.c4e8ba76e943ab9c64b984e818ce6ec8.png

EDIT:

znalazłem winowajcę, zmieniłem kabel i od razu poszło

Edytowane przez Trzystatrzy
    znalazłem rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mogę prosić pomoc ? męczę się kolejny dzień z z 3 dual i lipa co wgram rom to tel na animacji zawiesza się;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

@jacaxx1 próbowałeś wrócić na stocka? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi