Skocz do zawartości
8_Avocado_8

Kruger&Matz Live 3 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

I do jakiej wersji aktualizują? Czy są nakładki jakieś czy dalej jest blisko vanilla? Czy naprawili ustawienia SIM? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Gdyby kogoś interesowało w Morelach można go kupić za 499 zł. Może jakiś "czarodziej" od ROM-ów się skusi, kupi i zacznie coś tworzyć na Live 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Arkadiuszek Tak, usprawnili działanie SIM, jest większy podział na Dual SIM. Co do nakładki są teraz podstawowe aplikacje np sms muzyka czy galeria i wygląda to jak na większości telefonów z androidem nakładka jak nakładka ale przynajmniej są jakieś aplikacje. (Android nadal 5.0.2 ale o wiele lepiej działa bateria minimum 2 dni trzyma a ładuje się 2-3h)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Nie żebym robił reklamę temu sklepowi ale teraz jest po 430 zł z darmową dostawą. O ile wcześniej się zastanawiałem to teraz kupiłem :)

Przy tak dużych przecenach zawsze się zastanawiam ile na takim smartfonie zarabia sklep? Może ktoś wie jakiego rzędy są to kwoty? Jeśli teraz sprzedają za 430 i powiedzmy że to jest po kosztach, wychodzą na zero. To sprzedając po 999 zł zarabiali 100% więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

JEstem tu po raz pierwszy. Mam problem z niedawno nabytym K&M live 3 który już był raz w serwisie w celu aktualizacji oprogramowania. Problem jest taki: w starym K&M live 1 gdy korzystałem z jakiejś dowolnej aplikacji i będąc w appce kliknąłem przycisk menu (ten po lewej stronie) to wyświetlało mi się menu danej aplikacji. W nowym telefonie - live 3 - gdy jestem w danej appce i kilkam przycisk menu (ten po prawej) to wyświetla mi się okno ze wszystkimi otwartymi appkami. Problem jest dość znaczący dla mnie ponieważ mam aplikacje, jak np. FuelLog w których nie ma wbudowanego przycisku menu i jedyny sposób aby wejść do menu jest przez dedykowany przycisk na telefonie.

Czy to normalne że  prawy dolny przycisk w Live 3 odsyła mnie do okno ze wszystkimi otwartymi appkami? czy bedąc w applikacji powinien wyświetlać jej menu? Jeśli tak to czy można to zmienić albo czy są jakieś sposoby na wejście do menu/ustawień aplikacji która sama w sobie nie ma takiego skrótu?

A druga sprawa/pytanie dotyczy dolnej części obudowy Live 3, tu gdzie jest gniazdo ładowania oraz głośnik; czy oba otwory obok gniazda ładowania tą są głośniki? cy tylko jeden z nich? bo u mnie działa tylko ten po prawej stronie.

z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno sprostowanie odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi.
    Z drugiej karty SIM też da się używać internetu, po prostu trzeba użyć myku o którym wcześniej nie pomyślałem.

Trzeba włączyć internet na drugiej karcie (well, duh) i przełączyć domyślną kartę SIM do łączenia się z internetem na SIM 2. Wtedy łapie "E", ale zawsze coś. Można odebrać MMS w miarę łatwo. :P

Chodzi o to, że naraz może być włączony internet tylko na jednej karcie. Nawet jeżeli obydwie mają włączony internet w opcjach, to połączy się tylko ta, która jest domyślnie ustawiona do łączenia się w opcjach SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Tak żem czuł że 430 zł jest zbyt piękne i po zakupieniu zaczną kombinować jak tu się wycofać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

JEstem tu po raz pierwszy. Mam problem z niedawno nabytym K&M live 3 który już był raz w serwisie w celu aktualizacji oprogramowania. Problem jest taki: w starym K&M live 1 gdy korzystałem z jakiejś dowolnej aplikacji i będąc w appce kliknąłem przycisk menu (ten po lewej stronie) to wyświetlało mi się menu danej aplikacji. W nowym telefonie - live 3 - gdy jestem w danej appce i kilkam przycisk menu (ten po prawej) to wyświetla mi się okno ze wszystkimi otwartymi appkami. Problem jest dość znaczący dla mnie ponieważ mam aplikacje, jak np. FuelLog w których nie ma wbudowanego przycisku menu i jedyny sposób aby wejść do menu jest przez dedykowany przycisk na telefonie.

Czy to normalne że  prawy dolny przycisk w Live 3 odsyła mnie do okno ze wszystkimi otwartymi appkami? czy bedąc w applikacji powinien wyświetlać jej menu? Jeśli tak to czy można to zmienić albo czy są jakieś sposoby na wejście do menu/ustawień aplikacji która sama w sobie nie ma takiego skrótu?

A druga sprawa/pytanie dotyczy dolnej części obudowy Live 3, tu gdzie jest gniazdo ładowania oraz głośnik; czy oba otwory obok gniazda ładowania tą są głośniki? cy tylko jeden z nich? bo u mnie działa tylko ten po prawej stronie.

z góry dzięki za pomoc 

Musisz na nowo ustawić przyciski w FN ponieważ kruger nie zauważył iż jest to błędnie skonfigurowane :P osobiście miałem tak w Live 3+

Co do drugiej sprawy to zapewne jeden otwór to mikrofon a drugi to głośnik, jak w iPhone

Osobiście średnio polecam produkty tej marki, wydaje mi się że oni nic nie robią z telefonami tylko ściagają je z Chin i dodają własne klapki z logiem krugera oraz nakładki systemowe.. Live 3+ można znaleść pod nazwą Innos D6000 i teraz pytanie który to oryginał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aarnii

Witam

opisz dokładniej jak skonfigurować ten przycisk menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi