Skocz do zawartości
8_Avocado_8

Kruger&Matz Live 3 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poradziłbym Ci wyresetowac telefon do ustawien fabrycznych w Ustawienia -> Kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne. Nic nie dogrywaj, zadnej palikacji nic, tylko zaloguj konto google i tyle. Naładuj przed nocą na 100% i zostaw na noc. Jak nadal będzie gubić tak szybko baterię odeślij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, wczoraj naładowałem telefon do 100%, o godzinie 23:15 zacząłem grać w csr racing, o godzinie 00:15 skonczyłem grać, bateria pokazywała 85% ofc na minimalnej jasności bo ciemno w pokoju i z włączonym wifi, dalej wyłączyłem wszystko w sensie ubiłem procesy i włączyłem tryb samolotowy i wstałem o 9:15 i bateria pokazywła 84% :D serio :D fakt faktem w tel nie ma karty sim bo przyjmuje tylko mikro a moja jest zwykła i trzeba to dopasować więc może to sie jakoś przyczyniło ;p ale takie korzystanie to ja rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poradziłbym Ci wyresetowac telefon do ustawien fabrycznych

I tak właśnie zrobię dzisiaj ale zauważyłam jeszcze jedną (chyba) wadę w moim smartfonie. Z tego co wiem po obu stronach wejścia na kebelek USB są głośniki stereo. Wydaje mi się, że jeden działa a drugi nie dlatego, ze jak palcem zasłonię jeden otwór to nie słyszę dźwięku z telefonu a jak drugi to słyszę, czy to jest normalne czy jeden tylko działa ? Jedyne co dobre zauważyłam jak na razie w moim telefonie to robi świetne zdjęcia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głośnik jest jeden, to drugie to atrapa i tam jest chyba mikrofon, ale sam w sobie u mnie gra znośnie, tylko że jakby nie trzymać telefonu to się go zasłania więc jednak wole słuchawki.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... to ciekawe, a ja gdzieś wyczytałam, że ten Kruger ma głośniki stereo więc myślałam, że oba muszą działać :dontgetit:

Edytowane przez Krystyna1847

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Rozumiem że Live 3 to to samo co TCL 3S M3G

//ciach//

pozatym na aliexpress jest tego dość dużo i nawet akcesoria dość tanie i różnego rodzaju: covery, silkonowe etiu itd

na yt dużo testów tego TCL właczając nawet rozbiórkę na poszczególne części :))

ale nie w tym rzecz:

Jeśli to jest to samo tylko z logiem KM, to dokopałem się do informacji że TCL wycofał całą pierwszą partię tych telefonów z rynku ze względu na przegrzewanie się urządzenia (szacun - w polsce by pozamiatali pod dywan), i tu rodzi się pytanie - zakłądając że to jest to samo urządznie i trafiła do nas ta wadliwa partia jesteśmy narażeni z góry na kupno bubla którego softem nie poprawią.

Parametry ma fajne za tą cenę, pogrzebałem trochę po innych stronach i opinie są dość różne - jedni są zachwyceni a inny twierdzą że urządzenie muli i się zacina w czasie działania. Nawet ktoś kto testował w czasie tej konferencji/premiery w KM były 2 urządzenia biały i czarny i padło stwierdzenie że jeden dział rewelka a inny mulił :E

Mam Live w wersji pierwszej kupiony od nowości i po perturbacjach z softem teraz hula jak ta lala ale szczerze mówiąc mam chęć na Live 3.

Tylko pytanie czy nie wsadzę się na minę bo dokładam 340 i mam s5 neo, ale zalezy mi na czystym andridzie który obiecali update OTA do 5.1

Ekran - Sharp

Aparat - Samsung

bebechy dość dobre

-- kusi mnie ----

Piszcie proszę jak posiadacie jak się sprawuje, cokolwiek, wrażenia, obserwację, działanie, testy............ z góry dzięks.

--------------------------------

P.S. Zapomniałem o najwżniejszym pytaniu do posiadaczy Live 3: mianowicie chodzi o jakość rozmów ??? (cicho, głośno, wyraźnie??)

Bo wszyscy dokładnie wiemy jaka to lipa prawie we wszytkich KM (no sory taki mamy K....M...) :E

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Usunięcie linku do konkurencyjnego portalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak...

Jestem posiadaczem tego telefonu mniej więcej od tygodnia i jestem bardzo zadowolony:

Bateria trzyma na mocnym użytkowaniu (mocne gry, internet itp.) około 1,5 dnia (ale też zależy od szczęścia czy trafimy na dobrą sztukę)

Gry wcale nie przycinają chodzą płynnie (NFS, Fallout Shelter, Deer Hunter)

Cały android chodzi świetnie

Rozmowy moim zdaniem są dobre, dobrze słychać, głośno itp.

Aparat dobry ale w niektórych telefonach są lepsze (ale jak na przedni to jakość super)

Akcesoria powoli wychodzą na ten model (z tego co wiem to etui i folie już są)

Bateria nagrzewa się max do 40 stopni na mocnych grach ale nie jest to bardzo odczuwalne fizycznie, a w grach wcale.

Przy normalnym użytkowaniu bateria ma ok. 32 stopnie i nie odczuwa się tej temperatury na zewnątrz telefonu.

Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pozytywne informacje.

Gdzie kupowałeś Liva 3 ?

Jak już potestujesz sprawdź proszę ile trzyma bateria przy użytowaniu jak by to ująć - bez gier: rozmowy, sms, mms, trochę internetu i ew. nawigacji ?

pytnie moje bierze się stąd iż tel będzie służbowo-prywatny - wiadomo o co chodzi :))

jak mi się jeszcze coś nasunie to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w x-kom w Katowicach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie soft do tego telefonu?

Wysłane z mojego TCL M3G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi