Skocz do zawartości
8_Avocado_8

Kruger&Matz Live 3 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Qualcomm MSM8939

Wg. tego 1,7, chociaż ktoś wklejał info że podobno jest 1,5.

Przyznam, że nie wiem jak dokładniej sprawdzić.

Jeżeli ktoś mi sprzeda info czy gdzieś można sprawdzić dokładnie, będę wdzięczny.

Aplikacja "CPU-Z" z Google Play, pokaże ci wszystko na temat procesora, pamięci, urządzenia itd. W TCL M3G oraz Umi eMax Mini również użyte są te same procki (Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939) ale tam wszędzie w specyfikacji jest podane 1,5 GHz, tylko K&M się wyrwał przed szereg i albo jest to rzeczywista częstotliwość, albo kręcone, lub nasze TCL i UMI dławione.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CPU-Z na Androida! Panie, co to się w tym świecie dzieje!
    Dzięki za info, nawet mi przez myśl nie przeszło, że ktoś stworzy wersję mobilną, chociaż jak się nad tym zastanowić to jakie mogły być przeszkody?

Niestety 1,5GHz.  :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety 1,5GHz.  :facepalm:

A jednak, ściema jak zwykle żeby tylko przyciągnąć kupujących. Już kilka razy tak miałem, choćby z moim "super" tabletem od "najwspanialszej" firmy GLOBO - też w opisie było więcej niż w rzeczywistości. Już więcej raczej nie kupię w pseudo-polskich firmach ich pseudo-polskich produktów, wolę zaryzykować u chińczyka choć narażam się na stratę pieniędzy, ale w Chinach na kilka moich zakupów nie zostałem jeszcze oszwabiony a w Polsce już kilka razy mnie próbowano w*****ć bez mydła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh

ja ze swojej strony powiem tylko, iż przed zakupem pokusiłem się zadzwonić do serwisu i dopytać o w/w taktowanie procesora...... i pan z serwisu zapierał się że na 100% (patrząc w dokumentację jak stwierdził) że jest 1,7 :)...... oczywiście wiedziałem że jest 1,5 i szczerze mówiąc chłopaki z serwisu są mało kompetentni w tych sprawach bo jak wymieniłem nazwę TCL 3S to chłopak pierwszy raz o tym słyszał ....... :)

Potem pokusiłem się zadzwonić do działu handlowego K&M i........ odp. 100% - 4 x 1,7 GHz :)

Podsumowanie:

albo rzeczywiście nie wiedzą co sprzedają ....... albo wciskają ściemę na siłę........ co z kolei może im się odbić czkawką.

nie mniej jednak uważam (obiektywnie) iż produkt udany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mniej jednak uważam (obiektywnie) iż produkt udany

Jeśli chodzi o TCL ;-) , to nie narzekam prawie wszystko mi pasuje - pamięć ROM, RAM, ekran, bateria (choć mogłaby być wyciągana). A te prawie dotyczy jakości aparatu, jak na takie zapowiedzi że SONY EXMORE itd, itp, to niestety zdjątka mój LIVE2 i LIVE2 LTE robił o niebo lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na facebooku pojawiły się wpisy, że dostępny jest android 5.1 lecz OTA nie wykrywa. Kruger każe kontaktować się w tej sprawie z serwisem. Pisalem emaila do serwisu , ale jeszcze  nic nie odpisali. ktoś może wie cos więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na facebooku pojawiły się wpisy, że dostępny jest android 5.1

A ja nigdzie takiej info nie znalazłem, jedynie dotyczącą tabletów K&M. Może jakiś link zapodasz :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z......  Pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Krüger&Matz, bo oni mają wywalone na użytkowników. 1. Jedna wynika z Google Play, a druga z systemu Android. 2./3. Ponoć ma wyjść aktualizacja do 5.1, która ma poprawić wydajność urządzenia. Test AnTuTu wypada fatalnie przy takiej konfiguracji sprzętu (Snapdragon/2GbRAM). Na pytanie kiedy, co i jak z tymi update'ami nie uzyskałem odpowiedzi 

Emotikon frown

205049_179623772182543_627849329_n.png?o
    Krüger&Matz Zbigniewie, aktualizacja jest dostępna - skontaktuj się z serwisem w tej sprawie

i już sam nie wiem o co chodzi ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, te odpowiedzi są wyczerpujące ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na chwilę obecną jest dostępna aktualizacja ale nie ma jej do pobrania ani ręcznie ani OTA - wykonuje ją serwis

jak powiedzili - jest ona bardzo skompliwowana :)

ale będą się starać aby do końca roku była w OTA

czyli (sz)czekamy......... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi