Skocz do zawartości
Jerry0

[11.08] LeeDrOiD HD V3.3.3-Port-R5

Rekomendowane odpowiedzi

squier

Witam. Mam problem z przełączaniem automatycznym między wifi a edge/3g. Telefon się zawiesza i pomaga tylko wyjecie baterii. Jak zmieniam wszystko ręcznie, tj. wyłączam przesył danych przez sieć komórkową i dopiero wtedy włączam moduł wifi wszystko hula. Ma ktoś tak? Jakiś pomysł jak to poprawić? Czy flashować rom jeszcze raz?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Na początku chciałem przeprosić za odkopywanie starego tematu, ale ten rom bardzo mi przypadł do gustu bo na razie nie mam żadnych zwiech tak jak to było na poprzednich które testowałem. Chciałem doinstalować dodatek w postaci lockscrren, ale nie działa. Robiłem wipe casch dalvik i nic. Może miał ktoś ten sam problem (widziałem, że parę osób miało problem, ale nie został rozwiązany) i udało się mu go w jakiś sposób zwalczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM-ik siedzi od kilki chwil w moim Desire. Pierwsze wrażenie to lekki, szybki i stabilny. Jak na razie zero zwiech, zobaczymy jak wyjdzie przy dłuższym użytkowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Używam tego romu od wczoraj i jestem bardzo zadowolony, ale mam problem. Nie mogę się połączyć ani z Facebook'iem ani z Twitterem. Restartowałem telefon parę razy itp. ale niestety nic to nie daje... Miał ktoś podobny problem i sobie poradził?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.

Używam tego romu od wczoraj i jestem bardzo zadowolony, ale mam problem. Nie mogę się połączyć ani z Facebook'iem ani z Twitterem. Restartowałem telefon parę razy itp. ale niestety nic to nie daje... Miał ktoś podobny problem i sobie poradził?

Może odinstaluj i zainstaluj ze sklepu Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, dalej to samo.... Jeśli ktoś wpadłby na pomysł jak to zrobić to proszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Na początku chciałem przeprosić za odkopywanie starego tematu, ale ten rom bardzo mi przypadł do gustu bo na razie nie mam żadnych zwiech tak jak to było na poprzednich które testowałem. Chciałem doinstalować dodatek w postaci lockscrren, ale nie działa. Robiłem wipe casch dalvik i nic. Może miał ktoś ten sam problem (widziałem, że parę osób miało problem, ale nie został rozwiązany) i udało się mu go w jakiś sposób zwalczyć?

Witam mam ten sam problem niedziala lockscren ani usuniecie animacji i przezroczystosci proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, potrzebuje bardzo szybkiej pomocy, od razu przepraszam za odkop, dokładnie zrobiłem wszystko z instrukcji instalacji od was i wszystko zatrzymuje się na napisie "detecting phone storage" ciągle go resetuje i to samo, do tego dźwięk jakiś i nic więcej, prooooosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm u mnie troszku przycina ale da się żyć.

Jestem bardzo zadowolony z kamery ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi