Skocz do zawartości
alfabet

Motorola Moto X Play. Wydajność systemu Android 5.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

W tej motce nawet statusbar lagował to samo jest na dwóch xperiach m4 moich znajomych aktualnie siedzę na g2 i jeśli chodzi o płynność to nie ma co nawet porównywać do motki a ramu nigdy nie zapchałem ;)

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Właśnie jak to jest z tymi motkami? Zastanawiałem się nad moto x play ale jak zobaczyłem na wystawie jak laguje stwierdziłem że to nie na moje nerwy co ciekawe xperia m4 ma ten sam problem może to wina cpu? Co myślicie?

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

Snapdragon 615 nie jest najmocniejszym układem, braku mocy obliczeniowych za bardzo nie oszukasz. Taki OnePlus X, mimo nakładki która wymaga jeszcze sporo pracy, rozjechał Moto X Play jeśli chodzi o szybkość działania:

Edytowane przez penguino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Motke przesiadłem się z nexa 4 i powiem szczerze że motka lata sprawniej nie myśli podczas przerzucania aplikacji... Lagow tez niemam czasem zgubiklatke animacji ale to tyle, nex robil to nagminnie mimo wymiany płyty i oprogramowania wielokrotnie... Moim zdaniem rewelacja ale właśnie ten aparat...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem swoją we wtorek. Wersja z simlockiem orange. Miałem wcześniej Galaxy s5 i jakoś nie widzę rażących Łagów. Trzeba by było na siłę chyba ich szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snapdragon 615 nie jest najmocniejszym układem, braku mocy obliczeniowych za bardzo nie oszukasz. Taki OnePlus X, mimo nakładki która wymaga jeszcze sporo pracy, rozjechał Moto X Play jeśli chodzi o szybkość działania:

Z tymi testami szybkości cos jest nie tak, tutaj jest filmik tego samego kolesia ale z oneplus 2 i tutaj to motka wydaje się szybsza od super flag ship killer?

Nie wiem może to zależy od zapchania pamięci albo trybu pracy procesora cos jest jednak nie do końca ok, zresztą widać to w komentarzach jedni kupują telefon i im laguje a inni mówią że wszystko jest ok i telefon chodzi lepiej niż nie jeden flagowiec, może to wina slabych pamięci albo systemu zapisu plików na dysku uefi czy jakoś podobnie, motka ma jakiś szybki ale awaryjny i jak coś się posypie w pamięci to potem sa z nią problemy, taką mam teorie. A tu filmik jak szybko jest motka.

Edytowane przez mentos11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy naprawdę ten problem jest odczuwalny? Bo bardzo chętnie bym sobie kupił tę Motkę, ale się trochę obawiam problemów z wydajnością.

Wysłane z mojej Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Z mojej strony dużych lagów nie było, ale naprawdę uciążliwy stał się brak płynności interfejsu, klatkowania animacji, statusbaru itp. Ogólnie poczekałbym do Androida 6.0 albo pomyślał nad inną opcją jeśli takie problemy cię drażnią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A 6.0 powinno być do końca stycznia?

Wysłane z mojej Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć do kiedy powinno być bo dat nie ma. Już jest w Indiach, Brazylii i Kanadzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi