Skocz do zawartości
Padle215

Słaba wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem kilka dni temu LG G3 i wydaje mi się, że nie działa on tak, jak powinien. Podczas zwyczajnego użytkowania telefonu, czasami odczuwam ścięcia animacji, drobne niepłynności, itd. Gry typu Asphalt 8, czy Real Racing 3 nie chodzą płynnie, występują widoczne spadki klatek. W benchmarku Antutu telefon dostał prawie 41000 punktów. Wydaje mi się, że to dobry wynik, więc skąd ta niepłynność w funkcjonowaniu urządzenia i spadki fps'ów w grach? Telefon ma oryginalny OS 5.0. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Erelas

Przeczytaj jakikolwiek temat o G3, wszędzie, ale to wszędzie wszyscy informują że ten telefon ma zbyt dużą rozdzielczość względem bebechów i po prostu sobie z tym nie radzi. Nie wiem jak bardzo trzeba by zacisnąć oczy, zapchać uszy żeby nie wiedzieć o tym, zakładając ze jak każdy normalny człowiek przed kupnem dowiadujesz się na temat wad i zalet danego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Akurat Asphalt 8 działa bardzo płynnie na najwyższych ustawieniach,w RR3 są przycięcia ale to raczej kwestia optymalizacji.Zresztą nie ma gry na Androida która działa w rozdzielczości Quad HD,po prostu Adreno 330 to nie jest już najmocniejszy GPU na rynku.Co do Androida wgraj sobie V20U,jest to na tą chwilę najlepszy soft dla G3,telefon chodzi na nim bardzo płynnie i jest przyjazny dla baterii.Podobno również gry działają na nim lepiej niż na poprzednich wersjach Lollipopa,w dziale aktualizacje oprogramowania G3 jest wpis gościa który napisał że na V20U RR3 wreszcie przestał mu przycinać,nie sprawdzałem tego osobiście ponieważ nie odpalałem tej gry na V20U.

Edytowane przez hitman12
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj jakikolwiek temat o G3, wszędzie, ale to wszędzie wszyscy informują że ten telefon ma zbyt dużą rozdzielczość względem bebechów i po prostu sobie z tym nie radzi. Nie wiem jak bardzo trzeba by zacisnąć oczy, zapchać uszy żeby nie wiedzieć o tym, zakładając ze jak każdy normalny człowiek przed kupnem dowiadujesz się na temat wad i zalet danego modelu.

Tak, jak napisał hitman12 w poście wyżej, nie może to być wina rozdzielczości ekranu, a poza tym, na filmach na yt widać jak ludziom RR3 chodzi. A już w ogóle nie może się zacinać Asphalt, który działał mi płynnie na SGS3.

Zainstaluję V20U i zobaczę, czy będzie lepiej. Pozdrawiam.

Edytowane przez Padle215

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cooker

Jest to możliwe że ten telefon nie radzi sobie także z fifą 16?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

U mnie radzi fife16 plynnie.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem wersję systemu V20u i faktycznie telefon chodzi dużo płynniej, natomiast w grach dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzalem fife 16.. takze problemow nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kokan

fifa rwała w pierwszy dzień teraz jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Powinienem się tym w ogóle martwić?

Edytowane przez Padle215

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi