Skocz do zawartości
karol123

SPRZEDAM [ZAMKNIĘTY]SPRZEDANE | HTC One M8 | Ponad 11 miesięcy gwarancji | S OFF - 1180 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktualne, do zamknięcia.

Witam,

zgodnie z nazwą tematu - na sprzedaż HTC One M8 w kolorze dark grey pochodzący z T-Mobile, wzięty na przedłużenie umowy 13 września 2014 roku. Od tamtego czasu liczona jest gwarancja. 

O telefonie:
    -sprawuje się idealnie - jak to sense - najpłynniejsza i najładniejsza nakładka jaka kiedykolwiek powstała. Telefon nie zawiesza się, nie przegrzewa. Wszystko działa tak jak przystało.
    -bardzo dobry stan wizualny, praktycznie zero śladów użytkowania - telefon od samego początku noszony w etui. Ekran w świetnym stanie, jedynie pod światło można dostrzec kilka rysek, których kompletnie nie widać w normalnym użytkowaniu, nie są głębokie. Nie czuć ich w dotyku. Telefon nie noszony w jednej kieszeni z kluczami, drobnymi etc.
    -na ekranie szkło hartowane marki nillkin, model h+ (wcześniej folia 3mk mate i spigen)
    -telefon obecnie noszony w etui spigen ultra case hybrid
    -telefon ma wykupiony pakiet S-OFF Sunshine, którzy kosztował mnie 25$ - pozwala na dowolne modyfikowanie telefonu i przywrócenie go do stanu jak po wyjęciu z pudełka - bez tego pakietu modowany telefon może nie być uznany przez serwis. Nie ma możliwości zrobienia S-OFF za darmo.

- S-Off umożliwia SKUTECZNE przywrócenie i zablokowanie urządzenia (do stanu z "pudełka)", że serwis nie zorientuje się iż było w nim "grzebane". A to jest podstawa do zachowania prawa do ograniczonej gwarancji udzielanej przez producenta.

-obecnie telefon posiada ROM Instert Coin w najnowszej wersji, na życzenie kupującego wgram co będzie chciał - przywrócę do stanu fabrycznego lub zainstaluję ROM, który będzie go interesować
    -bardzo dobre wsparcie devów, wiele custom romów. Szybkie aktualizacje
    -dostanie aktualizację do androida 6.0 Marshmallow

W zasadzie każdy kto jest zainteresowany wie, co telefon potrafi, więc nie będę się rozpisywać. W skład zestawu wchodzą:

• telefon HTC One M8 
    • 3 Etui - Spigen Case Ultra Hybrid, HTC Dot View i oryginalne etui od HTC (można zobaczyć na zdjęciach)
    • pudełko ze wszystkimi papierami, zgodne z IMEI telefonu
    • ładowarka + kabel 
    • kluczyk do otwierania slotu na SIM/SD CARD
    • posiadam kartę pamięci Kingston 32 GB 90/45 taką jak w linku tutaj - klik Kupowana w morele.net i pracuje z telefonem od samego początku. Zapłaciłem za nią około 90 zł z wysyłką. Za 50 zł mogę dorzucić do telefonu, nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Trzyma prawie takie wartości zapisu i odczytu jak na papierze. Sprzedaję, ponieważ przyszły telefon nie będzie mieć slotu na SD. Gwarancja na kartę wieczysta.
    • faktura od T-Mobile z zakupionym telefonem <zdjęcie w załączniku>

Kwota jaka mnie interesuje to 1180 zł płatne z góry na konto, poza allegro. Możliwość wystawienia na allegro od ręki - koszt 1210 zł. Gdyby ktoś chciał do zestawu kartę pamięci to proszę doliczyć te 50 zł ekstra. 

Wysyłka kurierem - DPD po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Koszt dla DPD to 16 zł. Możliwy odbiór osobisty na terenie Gorzyc (pod Tarnobrzegiem).

Zdjęcia - https://drive.google.com/open?id=0B5KXgxTuj4eXZ1hEQ2lCeFRwdVE(na zdjęciach tyłu telefonu w dolnej części obudowy to w większości kurz zbierający się niestety samoczynnie, kilka malutkich odprysków wyżej niestety od noszenia etui).

Link OLX - http://olx.pl/oferta/htc-one-m8-ponad-11-miesiecy-gwarancji-s-off-1200-zl-CID99-IDbY9rP.html

Allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=5707328200

Istnieje możliwość zamiany na Xperię Z3 z moją dopłatą (niepochodzącą z orange).

Na życzenie mogę wykonać więcej zdjęć (trochę słabe światło na zdjęciach z linku powyżej). W razie pytań kontakt PW, ew telefonicznie 884808399, najlepiej w godzinach 16.30 - 22. W innych porach prawdopodobnie nie odbiorę.

Edytowane przez karol123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

sprzedane

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x