Skocz do zawartości
Czubek Tworkowski

Wyłączanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znowu wyłączył mi się telefon i za cholerę   nie mogłem go uruchomić dopiero wyjęcie baterii i ponowne jej włożenie pomogło. Miałem to już wcześniej ale pomyślałem że nowy soft (V20t i hard reset) pomoże ale okazuje się że nie. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Czubek Tworkowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Tak. Pada plyta glowna.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak było z nowo kupiona bateria od chińczyka. Najpierw wyłączał się i trzeba było wyjąć baterie a po kilku dniach wyświetlał komunikat o nieprawidłowej baterii. Po wymianie na inna problem ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem praktycznie od zakupu ( prawie rok). Telefon nagle sie wylacza i tylko wyjecie baterii albo podlaczenie ładowarki pomaga. Bateria zmieniona na nową orginalna i problem ten sam. Rom podążajac od stocowego do Cloudy, rowniez problem nie zniknąl. Wysylać na serwis? Tylko jak udowodnic im to, ze tel. sie wyłacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jeszcze telefon od czasu do czasu się resetuje ale w taki sposób, że nie muszę podawać kodu do uruchomienia karty sim. W sobotę oddaję go do serwisu i zobaczymy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Tak jak napisał kolega wyżej winna jest płyta główna,opisz problemy w formularzu usterek i wysyłaj na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon wylądował w serwisie. Pan z punktu też stwierdził, że to coś z płytą główną. Doszła jeszcze dodatkowa usterka (którą dopiero dzisiaj zauważyłem   :)   ) pęknięta obudowa przy mikrofonie na dole.

Edytowane przez Czubek Tworkowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Czubek Tworkowski

Więc wymienią Ci płytę główną oraz całą ramkę jeżeli opisałeś tą usterkę również we formularzu to będziesz miał wszystko wymienione i zaklejonę we folii no i wróci jak nówka sztuka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem bardzo ciekaw bo tel .nie chcieli mi przyjąć tylko z rachunkiem-bez karty gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Czubek Tworkowski

No niestety jeżeli nie masz karty gwarancyjnej i w dodatku podbitej to gwarancja jest wtedy nie ważna i nie przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x