Skocz do zawartości
Czubek Tworkowski

Wyłączanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem tel. z serwisu. Wymienili: ramkę, wyświetlacz i płytę główną. Ale debile wymienili płytę 32Gb na 16Gb i musiałem się wrócić :(   Na szczęście wymienili na miejscu w 10 min.

Edytowane przez Czubek Tworkowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaxo64

Nie będę ukrywać mam ten sam problem. Tel kupiłem we wrześniu i wyłączył się 2 razy lecz zawsze w określonych warunkach czyli podczas ładowania i jednocześnie przy włączonym hearthstonie lub falloucie. Nie jestem przekonany czy odrazu iść z tym na serwis czy może lepiej poczekać w końcu mam jeszcze 23mc gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Idz na serwis bo na co tu czekać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie ten sam problem z tym telefonem. Wlasciwie do samego poczatku telefon sie wylaczal, ale to co jest obecnie to juz tragedia. Pierwszy raz wylaczyl sie podczas rozmowy i pozniej nie moglem go w ogole wlaczyc. Po kilkunastu minutach pomyslalem, zeby podlaczyc go pod ladowarke; wtedy zaskoczylo i telefon sie wlaczyl. Telefon  mam ponad rok czasu. Ostatnie miesiace wylaczal sie praktycznie za kazdym razem, jak podczas rozmowy wyszedlem do menu glownego. Najczesciej wylaczal sie jak np. gralem i akurat ktos zadzwonil, tak jakby RAM'u brakowalo. Potrafil tez wylaczyc sie po zrobieniu zdjecia. Od trzech dni telefon nie chce sie w ogole wlaczyc. Podczas uruchamiania, gdy dochodzi do okna wpisania PIN'u, automatycznie sie resetuje i po ponownym urchomieniu sytuacja sie powtarza. Sprawdzilem to i po piatym restarcie z rzedu, wyjalem baterie. Bylem wczoraj w sklepie, zeby zglosic to, ale potrzebuja akt zakupu, wiec poszedlem do domu, zeby jeszcze zgrac na komputer wszystko z telefonu i jak podlaczylem telefon do komputera i wlaczylem LG PC Suite, udalo sie telefon wlaczyc i nie wylaczal sie sam. W LG PC Suite sprawdzilem dostepnosc aktualizacji, okazalo sie, ze jest dostepna aktualizacja i nie wiem co mnie podkusilo, zeby ja zrobic... Wiedzialem, ze to sie nie powiedzie...no i nie powiiodlo sie, bo aktualizacja sama z siebie sie przerwala, telefonu juz nie moge  wogole polaczyc z komputerem, a po wlaczeniu jest okno aktualizacji. Naprawa bledow aktualizacji sie nie powiodla. Jest jeszcze jakas mozliwosc, zebym odzyskal to co mam na komorce? Czy nic juz nie uchroni mnie przed Hard resetem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym Ci proponował pobrać najnowsze sterowniki i wrzucić v21 flashtoolem ale z zaznaczoną opcją NORMAL FLASH, wtedy żadne dane z telefonu nie powinny zginąć. Instrukcję jak to zrobić masz na forum i poradzisz sobie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopo19

Cześć, mam pytanie czy jak wgram system na nowo to pomoże mojemu telefonowi? ktoś już miał taki problem? Kupiłem go na ebayu w dosyć dobrej cenie, przez pierwszy tydzień było nawet ok, zgasł tylko raz ale wczoraj to 5 razy przynajmniej się wyłączył. Gość od którego kupiłem ten telefon zaznaczył od razu że nie akceptuje zwrotów więc już wiedział że jest problem z tym telefonem a teraz mi pisze w mailach że u niego zawsze działał bez zarzutów, pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Twierdzisz, że kupiłeś telefon niesprawny i teraz chcesz się użerać z jego naprawą zamiast się rozprawić ze sprzedającym?

Zgłoszenie, że urządzenie uszkodzone, zwrot i kasa na konto, wraz z przesyłkami. A jeśli coś będzie nie tak, to na policję, art 286kk i jedziesz z mendą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopo19

dobrze gadasz, ale telefon juz poszedl 1 klasa jutro do 13 ma byc u typa, troche wyprzedzilem twoja odpowiedz hehe, myslalem ze moze to wina oprogramowania albo cos, ale na szczescie klient przeprosil i kazal odeslac, ale na poczatku sie bronil ze u niego wszystko dzialalo ok, kurde spodobal mi sie ten telefon ale drugi raz nie zaryzykuje i go nie kupie /ciach/

Edytowane przez bartekc00
    usuwam fragment o wyborze innego telefonu, gdyż wywołuje on posty nie na temat w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Temat zamykam jako dubel tego:

Proszę o wypowiadanie się już teraz w wyżej załączonym linkiem ;) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x